Reklama
placeholder
News

Imagine Dragons w Warszawie: co się działo na koncercie?

Imagine Dragons w Warszawie: co się działo na koncercie?

fot. YouTube.com/magineDragons

Reklama
Reklama
placeholder

Imagine Dragons zagrali koncert na PGE Narodowym w Warszawie w poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku. Co usłyszeli i zobaczyli zgromadzeni fani?

Imagine Dragons: jak wyglądał koncert w Warszawie?

Zespół Imagine Dragons wystąpił w Warszawie w ramach trasy koncertowej Mercury World Tour promującej najnowszy dwupłytowy album zespołu, który ukazał się w 2022 roku. Podczas koncertu rozbrzmiały największe hity grupy takie jak: Radioactive, Believer czy Enemy. Nie zabrakło oczywiście piosenek z ostatniej płyty, fani mogli usłyszeć np. Sharks, My Life i Bones.  

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju?

Nie zabrakło także niespodzianek. Imagine Dragons po raz pierwszy na żywo wykonali utwór Crushed. Jest to piosenka dla Ukrainy, teledysk do niej został nakręcony we wnętrzach zbombardowanego domu 14-letniego Saszy. Nastolatek był obecny na koncercie i muzycy zaprosili go na scenę. Dan Reynolds, wokalista grupy często między piosenkami zwracał się do publiczności, mówił o tym, jak ważne jest kochanie siebie oraz dbanie o swoje zdrowie psychiczne. Powiedział, m.in. To nie wstyd być wrażliwym, bo czyni to nas silniejszym, a nie słabszym.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] 

Imagine Dragons podczas koncertu w Warszawie wykonał łącznie 20 piosenek. Jeden z setów był akustyczny. Wydarzenie trwało prawie 2 godziny. 

Filmiki z koncertu Imagine Dragons w Warszawie możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama