News

Imagine Dragons: koncert w Polsce potwierdzony. Gdzie i kiedy wystąpi zespół? [BILETY]

Imagine Dragons: koncert w Polsce potwierdzony. Gdzie i kiedy wystąpi zespół? [BILETY]

fot. YouTube.com/Imagine Dragons

Imagine Dragons zagrają koncert w Polsce. Ogłoszono, że wykonawcy takich hitów jak Believer, Thunder czy Follow you będą jednymi z gwiazd festiwalu Opener 2022.

Imagine Dragons to kultowy, amerykański zespół, którego kariera sięga 2008 roku. Od tego czasu panowie wydali pięć płyt, a ostatnio podbijają listy przebojów numerem Enemy, który znalazł się w netflixowej serii Arcane

Koncerty w Polsce 2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >>

Koncert Imagine Dragons w Polsce w 2022 roku to niezła gratka dla fanów grupy – dotychczas gościliśmy ich w naszym kraju dwukrotnie i za każdym razem te wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością. Pierwszy koncert Imagine Dragons w Polsce odbył się w łódzkiej Atlas Arenie w 2016 roku, a drugi w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival w 2017 roku.

Imagine Dragons w Polsce 2022 – gdzie odbędzie się koncert?

Zespół zagra koncert w ramach Opener Festival w Gdyni. Imagine Dragons wystąpią 29 czerwca 2022 roku na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Opener 2022: line up, kto wystąpi? >>

Imagine Dragons w Polsce 2022 – bilety

Bilety na Opener Festival 2022 są już dostępne. Karnet na całe 4 dni kosztuje obecnie 699 złotych, weekendowy 499 złotych. Można również kupić bilety jednodniowe w cenie 349 złotych. 

Podczas Opener Festival 2022 poza Imagine Dragons wystąpią również m.in. Doja Cat, Maneskin, Dua Lipa czy Twenty One Pilots.

Z kim widzimy się pod sceną?
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.