News

Jaka piosenka była popularna w dniu Twoich narodzin? Sprawdź!

Jaka piosenka była popularna w dniu Twoich narodzin? Sprawdź!

fot. This Day In Music.com

Prawie każdy z nas z chęcią sprawdza ciekawostki dotyczące swojej daty urodzenia. Kto z Was nie sprawdzał nigdy jakie znane osoby urodziły się w tym samym dniu albo kto zmarł w dniu Waszych urodzin? Może był to jakiś zdolny naukowiec, który zmienił świat?

Piosenki świąteczne 2021 – nowości od polskich i zagranicznych gwiazd, które umilą Święta w tym roku >> 

Rzadko pamięta się piosenki, które leciały w radio czy w telewizji w pierwszych latach życia. Mamy sposób na to jak dowiedzieć się nie tylko tego jakich kawałków najchętniej słuchano w roku Waszego urodzenia, ale nawet… w dniu narodzin (lub każdego innego dnia ;))! 

Jak to zrobić? Wbijajcie na stronę This Day In Music, podajcie swoją datę urodzenia, a strona wygeneruje Wam informację o tym jak ten dzień wygladał w świecie muzyki i jaka piosenka była najpopularniejsza tego dnia w Anglii, Ameryce, Australii, Kanadzie i Niemczech!

Twórcy urządzenia mierzyli popularność piosenek w oparciu o listy sprzedaży i zestawienia najlepszych przebojów w konkretnych czasach. Spis zawiera hity powstałe od 1 stycznia 1946 roku do teraz.

Piosenkę "numer jeden" z dnia swoich urodzin możecie poznać też dzięki tej stronie. 

Genzie: świąteczna piosenka 'nowej Ekipy Friza'. Oto List Do M >>

Pochwalcie się jaki hit Wam "wyszedł"!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.