News

Polski aktor zamieszkał z dziewczyną w półciężarówce. Znacie go z Klanu

Polski aktor zamieszkał z dziewczyną w półciężarówce. Znacie go z Klanu

Fot. Wikimedia Commons/Tolotheone

Polski aktor znany z Klanu zamieszkał z dziewczyną w półciężarówce. Czym teraz się zajmuje?

Instagram: ile zarabiają za post Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek? Kwoty zwalają z nóg >> 

Jakub Tolak zdobył rozpoznawalność dzięki roli Daniela Rossa w serialu Klan. W 2008 roku zrezygnował z pracy w telenoweli. 

Aktor wystąpił w kilkudziesięciu filmach i serialach, próbował też swoich sił w muzyce. Możecie znać go z produkcji Outlanders, Francuski Numer, 39 i Pół, Ranczo, Czas Honoru czy Barwy Szczęścia. W 2011 roku, ze swoim zespołem, nagrał płytę Forma

Jakub Tolak mieszka w samochodzie

Jakiś czas temu 38-latek wycofał się z show-biznesu i razem ze swoją partnerką Zosią Samsel oraz suczką Hipi od ponad roku mieszka w samochodzie.

Chcemy kontynuować podróż, ile się da, bo mamy realną możliwość bycia sobie "sterem, żeglarzem, okrętem" i nie zawahamy się z niej skorzystać. Co z tego wyniknie, albo co z tym zrobimy, pokaże czas – mówili w rozmowie z Na Temat.

Nasza potrzeba wyjazdu nie wynika z nastawienia na odpoczynek. Chcemy zmienić codzienność, wyrwać się z utartego schematu, który narzucił nam system. Tak, system to my. Ludzie. Dlatego działamy, coby móc trochę inaczej. Chociaż chwilę – cytuje wypowiedź Jakuba Tolaka Plejada.pl.

Natalia Szroeder pokazała mamę! Podobne do siebie? >>

Swoje życie we własnoręcznie zbudowanym „domu na kółkach” Jakub Tolak i Zosia Samsel relacjonują na Instagramie (@foxesineden) i na kanale YoutTube (@Foxes in Eden). Razem zwiedzili już m.in. Hiszpanię, Chorwację, Albanię oraz Serbię.

Chcielibyście prowadzić taki styl życia?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.