News

Jan Dąbrowski został tatą. Partnerka prowadzącego The Voice Kids 2020 to znana gwiazda

Jan Dąbrowski został tatą. Partnerka prowadzącego The Voice Kids 2020 to znana gwiazda

Fot. Instagram.com/sylwiaprzybysz

Jan Dąbrowski, 14.01.2020 roku, został po raz pierwszy tatą. Partnerka prowadzącego The Voice Kids 2020 to znana gwiazda. Na pewno ją znacie! ;-) 

Ania Lewandowska jest w ciąży. Kto jeszcze rodzi w 2020? >> 

Janek Dąbrowski – kto to? The Voice Kids, YouTube, wiek, rodzeństwo

Jan Dąbrowski urodził się 29 września 1996 roku w Legnicy (województwo dolnośląskie). W 2011 roku zaczął publikować filmiki na YouTube pod nazwą JDabrowsky.

23-latek na początku pokazywał widzom jak tworzy grafiki komputerowe, a w 2013 roku zajął się grami komputerowymi. Dąbrowski zdobył rozpoznawalność dzięki  filmikom, na których gra w Minecrafta. Teraz na swoim kanale publikuje również vlogi. Kanał JDabrowsky subskrybuje w tej chwili 1,62 miliona osób!

Janek Dąbrowski jest nie tylko youtuberem, lecz także prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 2015-2016 prowadził audycję Terefere Radio w „Czwórce”, a od 2018 roku jest współprowadzącym program The Voice Kids. Od 2014 Jan Dąbrowski jest właścicielem marki JDabrowsky Wear, a w 2016 roku wydał książkę Takie Tam.

Janek Dąbrowski ma trzech starszych braci – 34-letniego Tomasza, 32-letniego Piotra i 29-letniego Pawła.

Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę?! Z kim spotyka się ex Maffashion? >> 

Janek Dąbrowski i Sylwia Przybysz – dziecko, płeć, termin porodu

Janek Dąbrowski od kilku lat jest związany z 21-letnią wokalistką – Sylwią Przybysz – która swoją karierę muzyczną zaczęła w 2012 roku, od publikowania coverów na YouTube. W 14 stycznia 2020 roku Przybysz i Dąbrowski przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka i youtuber będą mają córeczkę o imieniu Pola.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski: dziecko już blisko! Tak wyglądało baby shower >> 

Przypomnijmy, że plotki o ciąży Sylwii Przybysz pojawiły się w lipcu 2019 roku. Mówiło się, że to właśnie z tego powodu 21-letnia gwiazda zrezygnowała z udziału w 10. edycji show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Ani Dąbrowski, ani Przybysz długo nie potwierdzali informacji o powiększeniu rodziny, jednak 31 sierpnia 2019 roku  oficjalnie poinformowali, że zostaną rodzicami.

Ładna z nich para, prawda? :-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dionizos i Afrodyta 😜🙈 fot. @sylwiabomba

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wczorajsza impreza była jedną z najpiękniejszych w moim życiu 💕 Przyszli wspaniali, bliscy naszym sercom ludzie; Było cudowne, bliskie moim jelitom jedzonko, no i prezenty - najbardziej wzruszająca część imprezy - prześliczne ubranka, praktyczne zestawy i nie tylko. Wyobrażam sobie jak nasza córeczka chodzi już (albo leży) ubrana w te ciuszki i odkrywa w nich jak piękny jest nasz świat. Łzy w oczach. Dziękujemy @galeriaslodkosci , @alexdekoracje , @rekinyfilmowe , @elenamatiash i @gocook.pl za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia 💕 Dziękuję wszystkim gościom za przyjście - często z dalekiego Londynu jak @xthorek , albo dalekiej Częstochowy jak @jacob4yt 💕 Osoby, które z powodu wyjazdów, pracy albo innych sytuacji nie były obecne - teraz Wam odpuszczam, ale widzimy się na pępkowym 😏 OBOWIĄZKOWO!

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍❣️ fot. @sylwiabomba

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙆🏽‍♀️❣️

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętam Viki na pierwszych dniach nagraniowych The Voice Kids - cudowna, utalentowana i nieśmiała osóbka, która uwaga - śmiała się z moich kawałów - takie osoby szanuję 💕 Spotykam ją po roku już jako WIELKĄ GWIAZDĘ i wiecie co? Nic się nie zmieniło - dalej jest przeurocza i śmieje się z moich dowcipów 😂😜 Oby więcej takich ludzi w showbiznesie - @vikigaborofficial - trzymam kciuki! 💪🏼🔥 Jak będziesz światową gwiazdą, to wspomnij proszę Justinowi, że napisałem kilka wiadomości do niego i by sprawdził priv, bo nie mam z nim kontaktu od 2015, właściwie to nawet nie odczytał ani jednej wiadomości 😒

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🖤 Proszę o komentowanie czarno-czerwonymi emotkami 💋

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You are somebody’s reason to smile 🌝❤️

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj