Reklama
placeholder
News

Orange Warsaw Festival: Jann zaskoczył występem z zespołem Thirty Seconds to Mars [WIDEO]

Orange Warsaw Festival: Jann zaskoczył występem z zespołem Thirty Seconds to Mars [WIDEO]

fot. Instagram: @jann_music

Reklama
Reklama
placeholder

Występ Janna na Orange Warsaw Festival został zaplanowany na 3 czerwca 2023 roku na godzinę 18:00. Wokalistka postanowił zaskoczyć swoich fanów i pojawił się na scenie dzień wcześniej, śpiewając u boku samego Jareda Leto oraz innych członków zespołu Thirty Seconds to Mars. 

Orange Warsaw Festival 2023: line up. Rozpiska godzinowa OWF >>

Orange Warsaw Festival: Jann wystąpił z Thirty Seconds to Mars [WIDEO]

Jann cieszy się szczególną popularnością po udziale w preselekcjach na Eurowizję 2023, na których zajął drugie miejsce z piosenką Gladiator. Utwór stał się prawdziwym hitem w sieci i obecnie ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTubie. Choć 24-latek nie miał okazji reprezentować naszego kraju podczas 67. edycji legendarnego konkursu piosenki, zyskał wielu fanów i niedługo po preselekcjach wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce. Okazuje się, że talent Janna docenili nawet zagraniczni artyści, w tym zespół Thirty Seconds to Mars, którego wokalistą oraz gitarzystą jest znany aktor i reżyser Jared Leto. 

To właśnie Jared Leto zaprosił Janna na scenę podczas Orange Warsaw Festival, aby wraz z nim zaśpiewać najnowszy singiel swojego zespołu pod tytułem Stuck. Na festiwalu Jared Leto wystąpił w duecie również z Krzysztofem Zalewskim, który zaśpiewał z nim hitową piosenkę The Kill. Na filmikach z koncertu udostępnionych przez internautów w mediach społecznościowych widać, że Jann świetnie bawił się u boku zespołu Thirty Seconds to Mars. 

Krzysztof Zalewski i Jared Leto zaśpiewali razem na Orange Warsaw Festival! [WIDEO] >>

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia oraz jeden z filmików z występu Janna i Jareda Leto na Orange Warsaw Festival, którym podzieliła się użytkowniczka TikToka o nazwie @gajdaxo:

@gajdaxo Niesamowite wyróznienie! Jann zaspiewal razem z zespolem 30 Seconds To Mars w Warszawie! #koncerty #orangewarsawfestival #jann #jaredleto ♬ dźwięk oryginalny - gajdaxo

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama