Reklama
placeholder
News

Jann powraca z nowym singlem. Posłuchajcie The Letter

Jann powraca z nowym singlem. Posłuchajcie The Letter

fot. materiały prasowe/FONOBO Label

Reklama
Reklama
placeholder

 Jann jest jednym z muzycznych odkryć tego roku, choć swoją przygodę z muzyką rozpoczął dużo wcześniej. Jako nastolatek występował na scenie Opery Narodowej. Studiował wokal na londyńskiej uczelni. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności w 2023 roku jako jeden z kandydatów występujących w polskich preselekcjach do konkursu Piosenki Eurowizji. Jego utwór Gladiator podbił serca internautów, a Jann był ich faworytem do zwycięstwa. Ostatecznie jednak przegrał z wykonawczynią piosenki Solo Blanką i zajął drugie miejsce. W 2022 roku artysta wydał EP-kę Power. Młody wokalista zyskuje coraz większą popularność, a grono oddanych mu fanów stale rośnie.

Jann: fanka zemdlała na koncercie. Wokalista zareagował >>

Jann - The Letter, nowa piosenka 

22 września 2023 roku Jann podzielił się z fanami kolejnym singlem The Letter. Piosenka jest autorską kompozycją wokalisty, odpowiada on zarówno za jej tekst jak i muzykę. Ta poruszająca ballada ma dla niego bardzo osobiste znaczenie. Utwór jest połączeniem pełnego emocji wokalu i świeżego brzmienia. Producentem najnowszego singla artysty jest Jeremiasz Hendzel. Do współpracy przy piosence The Letter Jann zaprosił swoją starszą siostrę, która nagrała wokale wspierające. 

Warto dodać, że The Letter był pierwszym utworem, który Jann przedstawił wytwórni FONOBO Label, kiedy zaczął z nią współpracować. Nie był wtedy jednak jeszcze gotowy na to, aby tak osobista historia została wypuszczona w świat i wszyscy mogli ją usłyszeć. Muzyk uznał, że teraz jest na to odpowiedni moment. 

RODEO od Blanki już jest! Klip nakręcił Magic Mars >>

Jann na początku listopada wyrusza w kolejną samodzielną trasę koncertową pod nazwą Jann_Tour_Fall_2023. Odwiedzi 8 polskich miast. Na początku 2024 roku rozpocznie natomiast trasę międzynarodową. Publiczność będzie mogła zobaczyć go na żywo w Berlinie, Hamburgu, Kolonii, Londynie oraz Pradze. Wszystkie bilety na koncerty Janna poza granicami Polski wyprzedały się w niecałą dobę. A my przypominamy, że na piosenki Janna możecie głosować w programie Chcesz? Masz! w tygodniu o 14:00 i w weekendy o 11:00.

Posłuchajcie The Letter - będzie hit?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama