News

Jennifer Lawrence ujawniła imię i płeć dziecka. Zanim została mamą, dwa razy straciła ciążę

Jennifer Lawrence ujawniła imię i płeć dziecka. Zanim została mamą, dwa razy straciła ciążę

fot. YouTube.com/E!News

Jennifer Lawrence udzieliła wywiadu do październikowego numeru amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Aktorka zdradziła płeć i imię dziecka, opowiedziała o macierzyństwie i ujawniła, że dwa razy poroniła.

Andrzej Piaseczny mówi o swoim związku, partnerze i… ślubie >>

Jennifer Lawrence o macierzyństwie. Dwukrotnie straciła ciążę

Jennifer Lawrence powiedziała w wywiadzie, że zaszła w ciążę jako 20-latka. Planowała wtedy dokonać aborcji, jednak do tego nie doszło, bo poroniła podczas pobytu w Montrealu.

32-latka ujawniła, że poroniła drugi raz w czasie pracy nad filmem Nie Patrz w Górę. Wtedy była już mężatką i cieszyła się na wieść o dziecku.

Jennifer Lawrence została mamą w lutym 2022 roku. Ona i jej mąż Cook Maroney przywitali na świecie pierwsze dziecko.

Antek Królikowski gorzko o ślubie z Joanną Opozdą. Nawet nie zamieszkali ze sobą? >>

Lawrence przyznała, że macierzyństwo ją zaskoczyło, a rankiem po porodzie czuła się tak, jakby jej życie zaczęło się na nowo.

Moje serce rozciągnęło się do granic, o których nie wiedziałam. (…) Na przykład teraz jest pierwszy dzień mojego życia. Tylko się gapiłam, byłam tak zakochana. Zakochałam się też we wszystkich dzieciach na całym świecie. Noworodki są po prostu niesamowite. (…) Teraz kocham wszystkie dzieci. Kiedy słyszę płacz dziecka w restauracji, mówię: „Ach, to drogocenne”.

Jennifer Lawrence – płeć, imię dziecka

Jennifer Lawrence urodziła chłopca. Syn ma na imię Cy – na cześć amerykańskiego malarza Cy’a Twombly’ego, który jest jednym z ulubionych artystów męża Jennifer Lawrence. Cooke Maroney, z którym gwiazda wzięła ślub w 2019 roku, jest właścicielem galerii sztuki.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.