News

Jennifer Lopez i Ben Affleck są RAZEM! Przyłapano ich na czułościach [ZDJĘCIE]

Jennifer Lopez i Ben Affleck są RAZEM! Przyłapano ich na czułościach [ZDJĘCIE]

Fot. Instagram.com/bennifer1.0

Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka elektryzował opinię publiczną prawie 20 lat temu. W 2003 roku pisali o nich wszyscy, a para dostała pieszczotliwe określenie Bennifer. Wielkim zaskoczeniem było, gdy ich ceremonia ślubna została odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem – wcześniej media nieustannie rozpisywały się o ich zaręczynach i imponującym pierścionku od Bena. W 2004 roku nastąpił rozpad Bennifer.

Jennifer Loper i Ben Affleck są parą

Od kilku tygodni krążą plotki o powrocie tej dwójki. J.Lo niedawno zerwała zaręczyny z basebalistą, Alexem Rodriguezem i jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, bardzo szybko nawiązała relację z ukochanym sprzed 20 lat.

Zdjęcia, jakie niedawno ujawniły się w "New York Post", nie pozostawiają złudzeń – można oficjalnie mówić o powrocie Bennifer. Paparazzi uchwycili moment, na którym Jennifer wtula się w Bena. Na innym zdjęciu para się całuje. Rzecznicy celebrytów nie potwierdzili jednak ich związku – przedstawiciele Lopez odmówili komentarza, przedstawiciele Afflecka w ogóle nie odpowiedzieli.

Portal E! News powołując się na anonimowe źródło informował, że Jennifer szuka szkoły dla swoich bliźniąt - Maxa i Emme – w Los Angeles, gdzie chce się przeprowadzić, by być bliżej Bena.
 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.