News

Siostrzenica J.Lo zmieniła płeć! Jak się teraz nazywa? [WIDEO]

Siostrzenica J.Lo zmieniła płeć! Jak się teraz nazywa? [WIDEO]

Fot. Instagram.com/jlo

Siostrzenica J.Lo zmieniła płeć! Jak się teraz nazywa? Zobaczcie wideo, które jakiś czas temu pojawiło się na Instagramie gwiazdy.

Shiloh Jolie-Pitt miała zagrać w filmie. Straciła rolę przez sukienkę >> 

Jennifer Lopez: siostrzenica piosenkarki zmieniła płeć

23 sierpnia Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie fragment filmu krótkometrażowego Draw With Me, opowiadającego historię nastolatka, który urodził się jako kobieta i marzył o korekcie płci. Z nagrania możemy dowiedzieć się, że bohater produkcji próbował popełnić samobójstwo, ponieważ na początku jego najbliżsi nie akceptowali jego tożsamości.

Zapowiedź filmu poprzedza wypowiedź J.Lo, która tłumaczy, dlaczego opublikowała ją na swoim profilu. Jak się okazało Draw With Me opowiada historię dziecka jej siostry – Leslie. 19-letni dzisiaj Brendon wcześniej nosił imię Rebecca.

Shiloh – dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta – zmienia płeć i imię >> 

„Draw With Me” to krótki film o transpłciowej młodzieży i ich drodze do otwarcia się wobec rodziny, a także angażowania ich w sztukę, żeby pomóc im poradzić sobie z uczuciami, jakie przeżywali w tym czasie. Film jest ważny i aktualny. Może mieć ogromny wpływ na tych, którzy doświadczają tego, przez co przechodzi Brendon i jego bliscy w czasie procesu akceptacji zmiany. To historia, która jest bardzo bliska mojemu sercu, bo dotyczy rodziny. Chodzi o akceptowanie zmian i wyzwań oraz o podejście do nich z miłością. Kiedy to robimy, wszystko staje się możliwe. Film jest dla mnie ważny również dlatego, że Brendon jest moim nibling – powiedziała Jennifer Lopez. Nibling to określenie neutralne płciowo, które odnosi się do dziecka rodzeństwa.

Film dokumentalny Draw With Me wkrótce ma pojawić się na festiwalach filmowych na całym świecie oraz na platformie VOD.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunset glow... #JLoBeauty coming soon

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday tea time ☕️✨❤️

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💚

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ALLIHAVE #VEGASNIGHTS 💃🏽

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.