News

Jennifer Lopez zapowiedziała nowy album po 8-letniej przerwie. To 'list miłosny' do Bena Afflecka?

Jennifer Lopez zapowiedziała nowy album po 8-letniej przerwie. To 'list miłosny' do Bena Afflecka?

fot. YouTube.com/Jennifer Lopez

Kiedy jakiś czas temu z Instagrama Jennifer Lopez zniknęły wszystkie posty, fani zaczęli przypuszczać, że artystka niedługo zapowie nowy album. Podejrzenia okazały się słuszne! W 20. rocznicę wydania płyty This Is Me… Then, J.Lo ogłosiła This Is Me… Now.

Dlaczego z Instagrama Jennifer Lopez zniknęły posty? Fani mają podejrzenia >> 

Jennifer Lopez udostępniła wideo, na którym widać okładkę This Is Me… Then z 2002 roku.  Po chwili wokalistka pojawia się ubrana w biały gorset oraz skórzaną kurtkę i mówi:

This is me now (To ja teraz).  

Nowy album J.Lo będzie zawierał 13 utworów. Na wydawnictwie nie zabraknie odniesień do związku piosenkarki z Benem Affleckiem. Zagraniczne media donoszą, że This Is Me… Now może być „listem miłosnym” do aktora.  

Na nowej płycie Jennifer Lopez pojawią się m.in. piosenki  Dear Ben Pt. II i Midnight Trip to Vegas. Ostatnia nawiązuje do ślubu pary, który odbył się w lipcu 2022 roku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli drugi ślub. Jak wyglądał 'weselny weekend'? >> 

Przypomnijmy, że krążek This Is Me... Then ukazał się w listopadzie 2002 roku – w tym samym miesiącu Jennifer Lopez i Ben Affleck ogłosili zaręczyny. Na tracklistę trafił singiel Dear Ben. Ben Affleck wystąpił też w teledysku Jennifer Lopez do piosenki Jenny From the Block.

Jakiś czas temu w rozmowie z Vogue Jennifer Lopez zapowiedziała, że jej nadchodzący album będzie „podsumowaniem tego, kim jest jako człowiek i artystka”.

Jennifer Lopez – This Is Me… Now: kiedy premiera? 

Premiera albumu This Is Me… Now Jennifer Lopez zapowiadana jest na 2023 rok.

Czekacie?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.