News

Jeremi Sikorski i jego managerka są parą? Wokalista opublikował piękny wpis

Jeremi Sikorski i jego managerka są parą? Wokalista opublikował piękny wpis

Fot. Instagram.com/jeremisikorski

Jeremi Sikorski i jego managerka są parą? Wokalista opublikował piękny wpis na Instagramie o Małgorzacie Leitner.

Julia Wieniawa i Jeremi Sikorski jak Lady Gaga i Bradley Cooper! >> 

Jeremi Sikorski – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jeremi Sikorski jest wokalistą i aktorem. Jesienią 2019 roku został uczestnikiem 12. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W każdym odcinku przechodził metamorfozę i wcielał się w największe gwiazdy muzyki. 20-letni Sikorski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo był m.in. Calvinem Harrisem, Ronnie Ferrari, Katy Perry, Duą Lipą i Kamilem Bednarkiem. Ostatecznie wokalista zajął w programie 5. miejsce.

Jeremi Sikorski i Gosia Leitner są parą?

O karierę Jeremiego Sikorskiego dba Małgorzata Leitner, która współpracuje m.in. z modelką Sandrą Kubicką. Niedawno Sikorski opublikował emocjonalny wpis na Instagramie, na temat swojej menadżerki.

Jeżeli ktoś z Was myśli, że sukces który odnoszę to zasługa mojego talentu i pracy, muszę go rozczarować. Bez kobiety którą widzicie na zdjęciu moje umiejętności i praca nigdy nie doprowadziłyby mnie do miejsca w którym teraz jestem. Jest to najsilniejsza i najmądrzejsza osoba jaką poznałem. Pisze ten post, żebyście wiedzieli, że to co widzicie na zdjęciach, nagraniach, w telewizji jest wierzchołkiem Mount Everestu ciężkiej pracy każdego dnia. @gosialeitner dziękuję, że jesteś! To dopiero początek tego co przed nami – czytamy.

Jeremi Sikorski jako Katy Perry! To trzeba zobaczyć >> 

Pod wspólnymi zdjęciami Jeremiego Sikorskiego i 16 lat starszej Małgorzaty Leitner (na jednym z nich wokalista daje jej buziaka w czoło ;-)) posypały się komentarze z… gratulacjami i życzeniami od fanów.

Słodziaki… Szczęścia

Cieszę się ogromnie Waszym szczęściem i mam nadzieję, że będzie ono trwało po prostu zawsze

Szczęścia Jeremi! I wielu lat życia razem! To szczęście, należy Ci się jak nikomu innemu! Trzymam za Was bardzo, bardzo, bardzo mocno kciuki!

Cieszę się, że jesteś szczęśliwy. Zasługujesz na to w 100%

Ślicznie razem wyglądacie – pisali.

Ronnie Ferrari w wersji Jeremiego Sikorskiego! >> 

Czy Jeremi Sikorski i Małgorzata Leitner są w związku? Raczej nie, a wpis Jeremiego - choć piękny i uroczy! - odnosi się tylko do wspólnej drogi zawodowej.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gratuluję @jeremisikorski debiutu na srebrnym ekranie TELEWIZJI POLSAT @polsatofficial oraz najpopularniejszego w sieci występu XII sezonu! Twoja kreacja Dawida Podsiadło oraz Justina Timberlake’a (obejrzyj na @avantmanagement ) mnie ujęła. Dziękuję @endemol_shine za rewelacyjną produkcję i opiekę podczas kręcenia show. Teraz rozumiem dlaczego konkurenci z innych krajów przyjeżdżają na polski plan zdjęciowy zobaczyć jak to robicie! Dziękuję mojej ekipie @avantmanagement @julia_avant @czingczong @iganovinska @karo.zurkowska @charzewska za fantastyczny team work tej jesieni, zaś nowym uczestnikom życzę powodzenia! #jeremi#twojatwarzbrzmiznajomo#polsat#avantstar

Post udostępniony przez Gosia Leitner (@gosialeitner)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chwila oddechu ?? Pierwsze wakacje od roku, kierunek NY ??

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New campaign with @leejeanseurope ?? #leejeanseurope #leejeans #ss19collection #riderjacket

Post udostępniony przez JEREMI (@jeremisikorski)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb

Post udostępniony przez Gosia Leitner (@gosialeitner)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj