Reklama
placeholder
News

Jeremi Sikorski w nowym singlu! POZWÓL MI zapowiedział kontrowersyjnym wpisem

Jeremi Sikorski w nowym singlu! POZWÓL MI zapowiedział kontrowersyjnym wpisem

Fot. YouTube.com/Jeremi Sikorski

Reklama
Reklama
placeholder

Jeremi Sikorski zaprezentował nowy singiel! Utwór Pozwól Mi zapowiedział kontrowersyjnym wpisem.

21-letni Jeremi Sikorski szczerze o seksie i alkoholu. „Upadłem” >> 

Jeremi Sikorski – nowa piosenka – Pozwól Mi

2 marca 2021 roku Jeremi Sikorski wrócił z nowym, surowym brzmieniem i piosenką Pozwól Mi. 21-latek zapowiedział utwór kontrowersyjnym wpisem w mediach społecznościowych, w którym bez cenzury odniósł się do używek, uzależnień i depresji w świecie sztuki. Wyjaśnił dlaczego jego dotychczasowej twórczości nie ma w serwisach streamingowych.

Singiel Pozwól Mi został zarejestrowany podczas studyjnego nagrania live. To świadectwo przemiany nastoletniej gwiazdy popu w świadomego artystę z nowym, rockowym brzmieniem. W piosence opisał swoje emocje i doświadczenia z perspektywy młodej gwiazdy show-biznesu. Nawiązał do dzieciństwa, wczesnej kariery oraz wewnętrznych przeżyć.

Muzykę do utworu Jeremi Sikorski stworzył razem z swoją menadżerką Gosią Leitner. W teledysku wykorzystano autentyczne filmy VHS z rodzinnego archiwum oraz ujęcia z Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, na którego deskach wokalista debiutował jako 7-letni chłopiec w musicalu pt. Akademia Pana Kleksa.

Zanurzyłem się w świat muzyki rockowej oraz grunge’u i po długich latach poszukiwań znalazłem swoje brzmienie! Zespoły takie jak Nirvana, Alice In Chains czy Oasis to teraz mój muzyczny kawałek podłogi - podkreśla Jeremi Sikorski.

Young Leosia to wschodząca gwiazda rapu? Ma 22 lata i wsparcie Żabsona >> 

Jeremi Sikorski jest nie tylko wokalistą, lecz także altowiolistą, autorem tekstów i kompozytorem. Wydał pierwszy album w wieku 14 lat. Niedługo później pojawiła się jego druga płyta – Odetchnij – która  znalazła się w top 10 notowania Olis! W 2018 roku artysta promował swój trzeci krążek i razem z zespołem wyjechał w trasę koncertową po całej Polsce.

Od premiery ostatniego albumu Jeremiego Sikorskiego minęły ponad 3 lata. Przez ten czas muzyk poświęcił się pisaniu piosenek dla innych artystów. Jest współautorem tekstów i linii melodycznych m.in. do wydanej w grudniu 2020 roku płyty MaRiny pt. Warstwy.

Pozwól Mi Jeremiego Sikorskiego okaże się przebojem?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama