News

Jessie Ware powraca z nowym albumem! [TRACKLISTA]

Jessie Ware powraca z nowym albumem! [TRACKLISTA]

materiały promocyjne/Universal Music Polska

27 czerwca ukazał się wyczekiwany przez fanów album „What’s your pleasure” angielskiej wokalistki i autorki tekstów Jessie Ware. Data wydania krążka była przesuwana przez pandemię koronawirusa, więc tym bardziej się cieszymy, że płyta jest już w naszych rękach!


Krążek zapowiadają single takie jak Adore You, Mirage (Don’t Stop), Spotlight, Ooh La La czy Save A Kiss. Na czwartej studyjnej płycie Jessie znalazło się łącznie 12 kawałków. Warto dodać, że piosenkarka jest także współautorką tekstów znajdujących się na krążku. Jeśli chodzi o warstwę muzyczną, to Jessie flirtuje z funkiem i disco, co oznacza, że płyta What’s Your Pleasure dobrze sprawdzi się na każdej imprezie.

A tak o płycie mówi sama Jessie:


Może to czas, by pożegnać melancholijną Jessie. Spędziłam ostatni rok w studiu z moim przyjacielem Jamesem Fordem, pracując w gronie kilkunastu fantastycznych przyjaciół, by stworzyć płytę, z której będę naprawdę dumna. Cieszę się, że mogę podzielić się już teraz singlem „Spotlight”, który jest melodramatyczny, romantyczny, ma w sobie wszystko to, co kocham, a do tego niezły bit! (…) Nie mogę doczekać się, gdy wrócę na trasę i zobaczę się z Wami wszystkimi… Przerwa była długa, ale czas na zabawę. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje nowe utwory! Całuję!


Jeśli chcecie zdobyć nowy krążek Jessie, to obserwujcie uważnie nasz Instagram @4fun.tv – będzie rozdanie! A jeśli pokochaliście Jessie za kawałki Wildest Moments czy Say You Love Me, to na pewno odkryjecie ją na nowo i nowa płyta też Wam się spodoba!

Sprawdźcie tracklistę What’s Your Pleasure:
1. Spotlight
2. What’s Your Pleasure?
3. Ooh La La
4. Soul Control
5. Save A Kiss
6. Adore You
7. In your Eyes
8. Step Into My Life
9. Read My Lips
10. Mirage (Don’t Stop)
11. The Kill
12. Remember Where You Are

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.