Reklama
placeholder
News

Znana marka z pierwszym butikiem w Polsce. Gdzie jest sklep Jo Malone London?

Znana marka z pierwszym butikiem w Polsce. Gdzie jest sklep Jo Malone London?

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Pierwszy butik znanej brytyjskiej marki luksusowych perfum Jo Malone London w Polsce został otwarty w warszawskiej galerii handlowej Westfield Mokotów. Co można w nim znaleźć?

Eurowizja Junior 2022 – bilety. Cena, szczegóły >>

Jo Malone London - pierwszy sklep w Polsce

Butik Jo Malone London znajduje się pod adresem Wołoska 12. W sklepie we wnętrzu galerii handlowej Westfield Mokotów są dostępne nie tylko luksusowe perfumy, ale też produkty do kąpieli oraz dodatki do domu, w tym świeczki zapachowe. W butiku można znaleźć zarówno sezonowe, jak i limitowane zapachy. Dyrektora Westfield Mokotów, Izabela Wójcik, nie ma wątpliwości, że Jo Malone London jest jedną z najlepszych światowych marek działających w Polsce:

Cieszymy się, że kolejna globalna marka premium - Jo Malone London - zdecydowała się otworzyć swój pierwszy butik w Polsce właśnie w Westfield Mokotów. 

Ekipa chce robić filmy i seriale. Będą też kolejne sklepy stacjonarne z ubraniami >>

Marka Jo Malone London została założona w 1990 roku przez Joanne Lesley Malone. Początkowo była uznawana za perfumerię niszową. W 1999 roku została przejęta przez markę Estée Lauder i od tamtej pory jest znana na całym świecie.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama