News

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! „Mój mąż się popłakał”

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! „Mój mąż się popłakał”

Fot. Instagram.com/joannakrupa

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Modelka już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Joanna Krupa W CIĄŻY! Tak o tym poinformowała >> 

Joanna Krupa: płeć dziecka

W maju 2019 roku Joanna Krupa poinformowała, że zostanie mamą. Pierwsze dziecko modelki i jej drugiego męża – Douglasa Nunesa – przyjdzie na świat w listopadzie.

Niedawno w wywiadzie dla magazynu Viva! Krupa zdradziła czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Okazuje się, że modelka i jej mąż będą mieli córeczkę.

Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce – czytamy.

Joanna Krupa przyznała, że na początku chciała, żeby jako pierwszy urodził się jej syn i „zaopiekował się młodszym rodzeństwem”. Jednak kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, doszła do wniosku, że jednak chciałaby mieć najpierw córkę.

Joanna Krupa NAGO w ciąży >> 

Joanna Krupa: imię dziecka 

Jak będzie miało na imię dziecko Joanny Krupy? Jakiś czas temu media podawały, że modelka i jej mąż już dawno wybrali imię dla malucha. Mówiło się, że jeśli urodzi się córeczka otrzyma imiona Amelia Rose albo Sophia Grace. Syn z kolei miał nazywać się James Dean. Tak jak słynny aktor. ;)

Okazuje się, że Joanna Krupa i Douglas Nunes jeszcze nie wiedzą jak nazwą swoją córeczkę. Na razie pewnym jest, że dziewczynka otrzyma dwa imiona. Podobno mąż modelki chce, żeby jedno imię ich córki było polskie, a drugie – irlandzkie – jednak ten pomysł nie do końca podoba się przyszłej mamie.

(…) Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje (…) – powiedziała w Vivie!

Myślicie, że córka Joanny Krupy zostanie modelką jak mama? ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Almost a Family portrait @winstonrising @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My dream was always to have a shoot like this the day I am pregnant. I knew there is one photographer that i can trust to recreate my vision and Marlena sure did @stareoness. First photo pre photoshop straight from the lens 💞❤️ Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena! Nawet przed photoshop zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbka. Dziękuje 💗 @stareoness @malgorzata_urbanska_mua @jarekmlotkowski.hairstylist @kasialaszcz.fashionstylist @justyna_bulinska @tygodnikwprost. Was #26weekspregnant

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamas girls night out #28weekspregnant

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everything is getting bigger 🤰🏼😱 #19weeks

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj