News

Joanna Opozda ofiarą sutenerów. Szokujące wyznanie aktorki

Joanna Opozda ofiarą sutenerów. Szokujące wyznanie aktorki

Fot. Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda podzieliła się na swoim profilu na Instagramie (@asiaopozda) przejmującą historią. Wielu celebrytów wyraziło swoje wsparcie dla aktorki, w tym jej partner, Antek Królikowski, a także Ewa Chodakowska czy Marina Łuczenko.

Joanna Opozda ofiarą sutenerów

W swoim wpisie modelka opowiada o sytuacji sprzed wielu lat, gdy jako 20-letnia dziewczyna wyjechała pracować do Francji w roli hostessy, razem z koleżanką. Miała na swoim koncie już kilka wyjazdów w takim charakterze, dlatego nic nie wzbudziło jej podejrzeń. Gdy przyjechała na miejsce, okazało się, że faktyczny zakres obowiązków ma wyglądać zupełnie inaczej, niż ustalono.

Wszystko wyglądało profesjonalnie, na lotnisku czekała taksówka, zakwaterowano nas w domku, w górach. Przyjechałam późnym wieczorem, więc od razu poszłam do pokoju, nie wdając się z nikim w dyskusje. Następnego dnia dowiedziałam się na czym mają polegać nasze obowiązki i... byłam w szoku. Oczekiwano od nas „usług”, na które w żadnym wypadku nie wyraziłyśmy zgody. Byłam przerażona. Myślałam tylko jak stamtąd uciec nie narażając się nikomu. Tłumaczyłam wszystkim, że zaszła pomyłka, że przecież dostałam zupełnie inne informacje... Mój strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia. Drugiej nocy zabarykadowałam się w pokoju a nazajutrz udało mi sie uciec do Polski. Ci ludzie widząc w jakim jestem stanie, wiedzieli, że mogę sprawiać problem, szczególnie że nie oddałam swojego paszportu, kiedy mnie o to poproszono. Nie utrudniali mi w związku z tym powrotu do kraju. Miałam szczęście w nieszczęściu. Sprawa została zgłoszona na policję. - napisała aktorka

Cały wpis można przeczytać na profilu na Instagramie Joanny. Po tym szokującym wyznaniu pojawiło się wiele komentarzy wsparcia:

,,Bardzo nam przykro, że Cię to spotkało. Dziękujemy, że dzielisz się swoim doświadczeniem. 💙” 
,,Cieszę się, że wreszcie odważyłaś się o tym opowiedzieć i tym samym pomoc niejednej kobiecie❤️ @asiaopozda
,,Asia ♥️ brawo za odwagę 🙌🏻🙌🏻🙌🏻” 

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem

Przejmujący post skomentował również Antek Królikowski i tym samym ostatecznie potwierdził, że on i Opozda znów są parą. Aktor wsparł ukochaną i wyznał jej miłość:

,,Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji... Jesteś szczerym złotem. Kocham❤️”.


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.