News

Joanna Opozda zaczyna nowy rozdział. 'Nie ja powinnam się wstydzić'

Joanna Opozda zaczyna nowy rozdział. 'Nie ja powinnam się wstydzić'

fot. Instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda udzieliła bardzo osobistego wywiadu. Aktorka ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, które spowodowały, że zdecydowała się na terapię.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – rozwód coraz bliżej? Co już wiadomo? >> 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami w lutym 2022 roku. Ich syn ma na imię Vincent.

33-latka nie ukrywała, że ciąża była dla niej trudna, pojawiały się komplikacje, Joanna Opozda musiała skoncentrować się przede wszystkim na zdrowiu.

Niedługo po narodzinach syna aktorskiej pary, media obiegła informacja, że Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Aktor, krótko przed przyjściem dziecka na świat, miał związać się z inną kobietą.

Jakiś czas temu Joanna Opozda udzieliła wywiadu magazynowi Z kobiecej strony, w którym przyznała, że postanowiła szukać pomocy u specjalisty.

Joanna Opozda chodzi na terapię

Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania. Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno – powiedziała gwiazda na łamach dwumiesięcznika.

Joanna Opozda udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie. Co powiedziała? >> 

Joanna Opozda mierzy się z depresją. Gdy w mediach pojawiały się informacje na temat jej życia, czuła się zażenowana.

Kiedy te wszystkie rzeczy zaczęły wypływać na wierzch, czułam okropne zażenowanie. Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić – przyznała.

Joanna Opozda stwierdziła, że „imponowali jej faceci tacy, jacy nie powinni”. Dodała:

Sądziłam, że jak się kocha, to całą sobą, że jeśli ludzi łączy miłość, a pojawiają się kryzysy - to oni i tak o siebie zawalczą. Ale każdy ma prawo funkcjonować według własnych zasad i musimy to zaakceptować.

Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie. Zainwestowała w nie 'oszczędności życia' >> 

Opozda mówiła, że „zaczyna od początku nowy rozdział” życia.

Miałam inne cele, coś się popsuło - wyznaczam sobie nowe. Tamto, o czym kiedyś myślałam, jest już przeszłością. Trzeba sięgnąć po nowe. Zaakceptować fakt, że coś się skończyło. Trzeba zacząć od początku – podsumowała podczas rozmowy z czasopismem Z kobiecej strony.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.