News

Joe Jonas 'ostrzykuje' sobie twarz w walce ze zmarszczkami. Skomentował to

Joe Jonas 'ostrzykuje' sobie twarz w walce ze zmarszczkami. Skomentował to

fot. instagram.com/joejonas

Joe Jonas otworzył się na temat, który przez wielu trzymany jest w tajemnicy. Piosenkarz, któremu sławę przyniósł prowadzony wraz z braćmi zespół Jonas Brothers ma 33 lata i ujawnił niedawno, że używa botoksu, by walczyć ze zmarszczkami. Joe Jonas współpracuje z marką Xeomin, czyli marką produkującą proszek do sporządzania roztworów do wstrzykiwań z toksyną botulinową, w ramach kampanii „Beauty on Your Terms”, czyli „Piękno na Twoich zasadach”. 

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Kim dla niego jest 16-letnia Vanessa Rojewska? >>

Joe Jonas skomentował walkę ze zmarszczkami

Joe Jonas w niedawnym wywiadzie dla magazynu „People” wyjaśnił, że temat zastrzyków z botoksu jest tematem tabu wśród mężczyzn. By przełamać ten trend, powiedział:

Nie sądzę, że jest to koniecznie coś, przed czym musimy się bać. Możemy być otwarci i uczciwi w tym temacie, być pewni siebie i nie wahać się mówić naszej prawdy.

Piosenkarz stwierdził także, że w miarę jak społeczeństwo staje się bardziej otwarte na rozmowę o swoich nawykach i zwyczajach kosmetycznych, piętno przeciwko iniekcjom „zanika”:

W pewnym momencie odbyły się wszystkie te rozmowy, takie jak: „Och, mężczyźni nie mogą tego robić, bo to dziwne”. Myślę, że piętno zanika, i to mi się podoba. Faceci bardziej otwarcie noszą makijaż i fajnie jest to zobaczyć. To jakby „rób co chcesz”, wiesz? Żyjemy w pięknym pokoleniu.

Millie Bobby Brown wzięła ślub? Partnerem Jedenastki ze Stranger Things jest Jake Bongiovi >>

Joe Jonas – żona, dzieci

Joe Jonas prywatnie jest mężem aktorki znanej z serialu Gra o tron, Sophie Turner. Para pobrała się w 2019 roku i doczekała się dwóch córek. Zgodnie z doniesieniami, ich młodsza pociecha urodziła się w lipcu 2022 roku, ale para jeszcze nie podzieliła się dalszymi szczegółami, ani imieniem dziecka. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.