Reklama
placeholder
News

Koncert Jonas Brothers w Krakowie przełożony! Jest nowa data

Koncert Jonas Brothers w Krakowie przełożony! Jest nowa data

fot. YouTube.com/HYPE LABELS

Reklama
Reklama
placeholder

Jonas Brothers jeszcze w tym roku wystąpią po raz pierwszy w Polsce. Niestety, fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Przez „zmiany w harmonogramie” zespół pojawi się w naszym kraju nie w maju, a w październiku.

Pierwotnie Jonas Brothers mieli zagrać w krakowskiej Tauron Arenie 30 maja. Tak się jednak nie stanie – występ został przeniesiony na 16 października. Lokalizacja nie uległa zmianie, a zakupione bilety zachowują ważność. Przełożona została cała europejska część touru.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Jonas Brothers – koncert w Krakowie przeniesiony na inną datę. Jest oświadczenie

Organizatorzy wydali stosowny komunikat:

Ze względu na zmiany w harmonogramie, europejska trasa Jonas Brothers zostaje przełożona. Koncert w Polsce pierwotnie zaplanowany na 30 maja 2024 w Tauron Arena Kraków, odbędzie się 16 października 2024. Wszystkie bilety zakupione na 30 maja 2024 będą honorowane 16 października 2024. Posiadacze biletów otrzymają więcej informacji drogą mailową.

Przypomnijmy, że Jonas Brothers przyjadą do Polski w ramach trasy The Tour. Występy grupy  mają odbywać się pod szyldem "Five Albums. One Night", a więc podczas każdego z nich zespół wykona hity pochodzące z ostatnich ich pięciu albumów.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama