News

Kardashianowie: dramat ze zdradą w tle. Jordyn przeprasza Khloe

Kardashianowie: dramat ze zdradą w tle. Jordyn przeprasza Khloe

Fot. Instagram.com

Jordyn Woods przeprasza Khloe Kardashian za romans z Tristanem Thompsonem. Chociaż celebrytka robi co może i co chwilę zmienia wersję wydarzeń, wygląda na to, że jej przyjaźń z rodziną Kardashian jest nie do odratowania. 

Khloe Kardashian i Tristan Thompson rozstali się?! Tę zdradę trudno wybaczyć >> 

Jordyn Woods i Tristan Thompson - romans 

Tą zdradą od dłuższego czasu żyje cały show-biznes. Jordyn Woods, chyba najbliższa przyjaciółka rodziny Kardashian, romansowała  z Tristanem Thompsonem – już teraz byłym facetem Khloe.

Kiedy na jaw wyszło, że Tristan i Jordyn spędzili ze sobą upojne chwile na imprezie, wybuchła afera. Najbardziej oberwało się jednak nie Tristanowi, który jest ojcem dziecka Khloe, ale Jordyn, która teraz musi zmierzyć się z gniewem najsłynniejszej rodziny świata i hejtem ze strony jej fanów.

Nic dziwnego, że Jordyn próbuje ratować sytuację. Na początku twierdziła, że spędziła noc z Tristanem Thompsonem, bo była zwyczajnie pijana. Teraz jednak postanowiła zmienić wersję wydarzeń i przedstawić ją w programie telewizyjnym.

Ariana Grande wróciła do eks?! Nie kryją uczuć >> 

Jordyn Woods przeprasza Khloe Kardashian 

Jordyn Woods była gościem programu Jady Pinkett Smith – Red Table Talk. Załamana przeprosiła Khloe za rozbicie jej związku i opowiadała, że żałuje tego, co stało się między nią a Tristanem Thompsonem. Dodała, że w ogóle tego nie planowała i nie spotykała się wcześniej z koszykarzem. Jedyne do czego miało dojść między nimi feralnego wieczoru to „przyjacielski” pocałunek w usta, ale nie zamierza za niego obwiniać wyłącznie Tristana, bo wiedziała, co robi, ale po wszystkim chciała zapomnieć o pocałunku. Sądząc po tym, co się dzieje w mediach, to chyba jednak nie jest możliwe…

Wygląda na to, że w skruchę Jordyn Woods nie wierzy nikt, tym bardziej Khloe, która bardzo szybko zareagowała na wywad i zarzuciła byłej przyjaciółce kłamstwo. Na Twitterze gwiazda napisała, że Woods, zamiast przeprosić ją osobiście, chce się wybielić w mediach. Dodała też, że to właśnie Jordyn jest powodem rozstania Khloe i Tristana.

Hailey Bieber świętuje urodziny Justina. Wyglądają uroczo! >> 

Co ciekawe, w sprawę włączył się też makijażysta Jeffree Star. YouTuber za pośrednictwem Instagrama również powiedział, że Jordyn kłamie, a o jej trwającym od kilku miesięcy (!) romansie z Thompsonem ma wiedzieć całe miasto. 

Mówi się także, że zaprzeczenia Jordyn Woods i Tristana Thompsona o romansie są zaplanowane tylko po to, by ich namiętne chwile nie wyszły na jaw. Pojawiły się również informacje, że cała afera jest nakręcona przez… samych Kardashianów, którzy chcą po prostu, by było o nich głośno.

A Wy komu wierzycie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I'm soo blessed 🙏🏾🙏🏾 Happy thanksgiving from my family to yours #GiveThanks #blessed

Post udostępniony przez Tristan Thompson (@realtristan13)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are ready whenever you are little mama 🦋

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Valentine day my love ❤️😍 Btw I love the curly hair look 😈

Post udostępniony przez Tristan Thompson (@realtristan13)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Are you willing to give up what you love, for who you love?” Big Sean

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Start each day with a grateful happy heart. Count your blessings over your burdens. Smile, you got this! Lord, thank You.

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wya

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj