Reklama
placeholder
News

Józef Pawłowski z filmu Dody narobi szumu w show biznesie? [WIEK, ZDJĘCIA, BIO]

Józef Pawłowski z filmu Dody narobi szumu w show biznesie? [WIEK, ZDJĘCIA, BIO]

fot. instagram.com/dodaqueen

Reklama
Reklama
placeholder

Kim jest Józef Pawłowski, który wystąpi w filmie Dody? Aktor z pewnością narobi szumu w show biznesie! Zebraliśmy dla Was informacje o młodym artyście.

Film Dziewczyny z Dubaju będzie opowiadał o Polkach (również modelkach i celebrytkach), które pracowały jako luksusowe prostytutki m.in. dla arabskich szejków. Produkcja będzie na podstawie książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule. Już w 2018 roku pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Doda i jej mąż Emil Stępień wykupili prawa do ekranizacji. Jednak dopiero niedawno ekipa weszła na plan filmowy.

Antek Królikowski nie chciał 'romansu' z Julią Wieniawą? Liczył na inną aktorkę?! >>

Józef Pawłowski: wiek, miejsce urodzenia, role

Jedną z głównych męskich ról w filmie Dziewczyny z Dubaju zagra aktor młodego pokolenia - Józef Pawłowski. To nie będzie jego pierwsza rola na dużym ekranie.

Józef Pawłowski urodził się 29 sierpnia 1990 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. W 2017 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Już od najmłodszych lat marzył o karierze aktorskiej, więc jako dziecko uczęszczał do koła teatralnego w Pałacu Młodzieży w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz do popularnego Ogniska Teatralnego „U Machulskich”.

Prywatnie od maja 2019 roku jest mężem piosenkarki Klaudii Szafrańskiej, którą możecie kojarzyć z zespołu Xxanaxx.

Pawłowski od wielu lat pracuje w zawodzie. Aktora możecie kojarzyć z takich filmów jak Miasto 44, Jack Strong czy Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Wystąpił również w wielu popularnych serialach takich jak Przepis na Życie, Belfer, Wojenne Dziewczyny oraz Diagnoza.

Niedawno Doda wstawiła zdjęcie na swój profil na Instagramie z Pawłowskim.

Cudze chwalicie ,swego nie znacie ,sami nie wiecie co posiadacie. Przedstawiam mam drugą główną rolę męską filmu „Dziewczyny z Dubaju. Jestem fanką @pawlowskijozef od lat i tak bardzo cieszę się że wystąpi w moim filmie. ps: jeszcze czeka Was wiele polsko-zagranicznych niespodzianek w związku z obsadą tego filmu – napisała piosenkarka.

Majka Jeżowska i jej wpadka hitem Instagrama. „Pani wie, co dobre” >>

Wybierzecie się na Dziewczyny z Dubaju do kina?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama