Reklama
placeholder
News

Ex ojczyma Andziaks wydała piosenkę. Julia Kuśmierek śpiewa o miłości do obecnego ukochanego

Ex ojczyma Andziaks wydała piosenkę. Julia Kuśmierek śpiewa o miłości do obecnego ukochanego

fot. youtube: Julia Kuśmierek / Instagram: @kusmierekj

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Kuśmierek, czyli była narzeczona ojczyma Andziaks, niedawno podzieliła się nową piosenką. Opowiedziała w niej o relacji ze swoim obecnym partnerem.

Julia Kuśmierek i ojciec Andziaks, Wojciech Kurowski, potwierdzili swoje rozstanie na początku sierpnia 2023 roku. Była macocha youtuberki stwierdziła, że to ona podjęła decyzję o odejściu od ukochanego zaledwie rok po zaręczynach. Powodem miala być duża różnica wieku. Przypominamy, że  21-latka jest młodsza nawet od samej Andziaks, która obecnie ma 27 lat, a Wojciech Kurowski jakiś czas temu obchodził swoje 66. urodziny. W październiku 2023 roku Julia Kuśmierek poinformowała w mediach społecznościowych, że wyprowadziła się z Polski, aby ułożyć sobie życie z nowym ukochanym, o którym niedawno nagrała piosenkę. 

Ojczym Andziaks i młodsza o ponad 40 lat Julia Kuśmierek rozstali się. Ogłosili to na Instagramie >>

Ex ojczyma Andziaks nagrała piosenkę o obecnym partnerze 

Julia Kuśmierek do dziś jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie opowiada swoim fanom o życiu prywatnym. Na początku lutego 2024 roku była partnerka ojczyma Andziaks podzieliła się swoją piosenką pod tytułem TELEPATIA. Julia Kuśmierek odnosi się w niej do swojego obecnego partnera, Gracjana, który - jak wyznała w jednym ze swoich filmików - jest jej pierwszą miłością i był w przeszłości jej chłopakiem:

Nie jest to nikt nowy w moim życiu, ponieważ to jest moja pierwsza miłość. Byłam z moim chłopakiem wcześniej trzy lata. Był to mój pierwszy chłopak. Życie pisze nam różne scenariusze, los tak chciał, że nasze drogi ponownie się złączyły. Uczucie nie minęło, kochamy siebie nadal tak mocno.

Andziaks wyznała, że chodzi do jasnowidza. Miał uchronić ważną dla niej osobę przed wypadkiem >>

Julia Kuśmierek w swojej piosence zdradziła jeszcze więcej szczegółów na temat swojej pierwszej miłości i opowiedziała między innymi o tym, co czuła na początku ich relacji. Piosenkę TELEPATIA znajdziecie poniżej:

Julia Kuśmierek - TELEPATIA 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama