News

Julia Madaj przejmuje TOP 20!

Julia Madaj przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien) i Kamil Lemieszewski (@sir_lemie). Walentynkowe notowanie poprowadzi Julia Madaj (@julia.madaj)!

Julia Madaj - kim jest?

Julia Madaj ma 22 lata i mieszka w Poznaniu. Interesuje się modą i prowadzi profil na Instagramie, gdzie pokazuje swoje outfity. Julię obserwuje prawie 300 tysięcy osób.

Influencerka spełnia się również jako modelka, a w wolnych chwilach jeździ na sesje zdjęciowe. Uwielbia słuchać muzyki i jak sama mówi kocha siłownię, zumbę i jazdę na rowerze. Julię Madaj możecie też oglądać w PunchDown jako wyprowadzającą zawodników na parkiet w trakcie pojedynków.

Julia Madaj - wiek, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Julia Madaj

Wiek: 22 lata

Miejsce zamieszkania: Poznań

Kim jestem z zawodu: modelka
Co robię na co dzień: jestem fotomodelką, ring girl, występuję w klipach, teledyskach, pozuję do sesji zdjęciowych, jestem influencerką

Hobby: wizaż

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Szpaku

Ulubiona piosenka: Gigi D’ Agostino - La Passion

Ulubione miejsce: wszędzie, gdzie są palmy

Najbardziej nie lubię: deszczu

Jestem dumna, że: udało mi się zebrać prawie trzystutysięczną społeczność na instagramie

Moja największa wada: jestem bardzo niecierpliwa

Moja największa zaleta: zawsze można na mnie liczyć, jestem pomocna

Moje ulubione konto na Insta: @schatzii_

Inspiruje mnie: Kylie Jenner

Największe marzenie: podróż do Los Angeles

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.