News

Julia Wieniawa randkuje ze znanym muzykiem!

Julia Wieniawa randkuje ze znanym muzykiem!

Fot. Instagram.com

Julia Wieniawa chyba nie za długo rozpaczała po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Po zerwaniu aktorka postanowiła skupić się na swojej karierze i rozwinąć zawodowo. Gra w serialach, śpiewa, projektuje ubrania. Wygląda na to, że w jej życiu prywatnym także nie jest nudno. 20-letnią Wieniawę widziano bowiem w towarzystwie znanego muzyka. Czy to jej nowa miłość?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zerwali przez karierę aktorki? >> 

Julia Wieniawa i Baron są parą?

Media podają, że jakiś czas temu Julia Wieniawa była widziana na randce ze starszym o 15 lat gitarzystą zespołu Afromental – Aleksandrem Baronem. Para na romantyczny wieczór miała wybrać mało popularny lokal, z dala od gapiów, bowiem bardzo zależało im na prywatności. Jak podaje źródło, widać było, że oboje dopiero się poznają, ale już między nimi iskrzy.

Myślicie, że będą razem?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowa na konferencję prasową serialu @zawszewartopolsat ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

outfit from my @nakdfashion collection ??‍♀️ #nightout

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobry dzień. Piękna pogoda. Uwielbiam jesień! ? #jewellery @selfiestorepl #nails @neonailpoland

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pełen natchnienia dziękuję za całą moc, którą od Was urodzinowo otrzymuję! Podczas spędzonych wspólnie chwil, w życzeniach, w gestach, w podarunkach, w dzielonej radości! Jestem szczęściarzem mogąc być sobą, mając wokół siebie prawdziwych i wybitnie zdolnych przyjaciół, zajmując się tym co kocham i będąc zdrowym! ?????? A do tego w dniu urodzin lądując na 1 miejscu w AntyRadio z naszym najnowszym singlem! ??? Nigdy nie byłem bardziej gotowy i podekscytowany na 35 rozdział tej podróży! Let’s have a ride! ✨?✨ About my weekend: Urodziny moje. Koncert zagrany z Patrycją Markowską. Urodziny The Bangers. Koncert A Perfect Circle w Krakowie. Moc rekompensuje brak sił. A to dopiero sobota... ? Love is my fuel! ? #grateful #lucky13 #bday #35 #yourock #alekbaron #afromental #korzenie #turbotop #antyradio

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj