News

Antek Królikowski pożegnał się z Wieniawą w niesamowity sposób

Antek Królikowski pożegnał się z Wieniawą w niesamowity sposób

instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Antek Królikowski tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich miłość rozkwitała i rozwijała się w blasku fleszy. Wszystko jednak wskazuje na to, że to już koniec uczucia, które ich łączyło.

Wieniawa i Królikowski ROZSTALI SIĘ >>

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – związek

Para zaczęła spotykać się w 2016 roku, ale dopiero na początku 2017 oficjalnie potwierdzili, że są razem. Na początku ukrywali swój związek, nie komentowali też doniesień mediów o swoich planach czy kryzysach. Jesienią pojawili się nawet w jednym z programów telewizyjnych, w którym opowiadali o swojej miłości i planach na przyszłość.

Od jakiegoś czasu znowu zrobiło się głośno o problemach w ich związku. Zaczęło się od tego, że w wywiadach mówili o braku czasu i „różnych celach w życiu”, skończyło na kłótni w jednym z warszawskich klubów i zdjęciach Julii wtulonej w ramiona aktora Nikodema Rozbickiego.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – rozstanie

W ubiegłym tygodniu Julia skończyła 20 lat. Podobno na jej urodzinowej imprezie zabrakło Antka, co znów podsyciło plotki o ich rozstaniu. Na dodatek aktor umieścił na swoim Instagramie filmik, który chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Królikowski zmontował klip do piosenki Nie muszę Wieniawy. To „wersja osobista” teledysku, na której widzimy roześmianą Julię w prywatnych sytuacjach. Oczywiście pretekstem do zamieszczenia takiego filmiku w sieci były urodziny gwiazdy Rodzinki.pl, ale opis pod materiałem nie budzi wątpliwości. To właśnie pod nim Królikowski składa Wieniawie życzenia i dziękuje za „dwa wspaniałe lata”.

Jak dotąd sami zainteresowani nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania, ale podpis Antka mówi bardzo dużo.

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Miros
    Przynajmniej sobie poruch*ł :D
    rok temu