News

Julia Wieniawa w klipie Afromental. Tak się poznali z Baronem?

Julia Wieniawa w klipie Afromental. Tak się poznali z Baronem?

fot. YouTube.com/Afromental Official YouTube Channel

Julia Wieniawa i Baron z zespołu Afromental nie schodzą z pierwszych stron portali plotkarskich. Dlaczego?

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa i Baron byli jakiś czas temu widziani razem na kolacji. Artysta tłumaczył później, że było to spotkanie czysto biznesowe i że jego i Julkę łączy tylko praca.

To logiczne wytłumaczenie zostało jednak "pogrzebane" kiedy Wieniawa i Baron wrzucili zdjęcia z wakacji. Zupełnie przypadkiem były to fotki z tego samego miejsca i w tym samym czasie ? Przed internautami nic się nie ukryje!

Julia Wieniawa i Baron RAZEM na wakacjach! Zdradziły ich zdjęcia >>

Po powrocie do Warszawy Julia i Alek zostali przyłapani na randce, a na to zareagował nawet Antek Królikowski – były chłopak Julki. Królikowski i Wieniawa byli parą przez dwa lata, a celebrytka zdecydowała się zakończyć ten związek, bo „chciała skupić się na sobie i swojej karierze”. Fakt, że była dziewczyna tak szybko zaczęła spotykać się z innym mężczyzną z pewnością nie ucieszył Antka, który po prostu… przestał obserwować Julię na Instagramie. Boi się zobaczyć wspólnych zdjęć ukochanej z nowym partnerem?

Julia Wieniawa i Baron przyłapani na randce! Królikowski zareagował >>

Okazuje się, że Julia Wieniawa już rok temu miała styczność z Afromental. Celebrytka wystąpiła bowiem w klipie do ich piosenki Zaufaj.

Sama Wieniawa przypomniała o tym fakcie swoim fanom. Kawałek Zaufaj promował wówczas film Kobieta sukcesu, w którym Julka odgrywała rolę Lilki.

Zobaczcie klip zespołu Afromental z Julią Wieniawą!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pink it’s not even a question ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.