News

Julia Wieniawa i Baron nie chcą razem zamieszkać! Mama Julii zdradziła dlaczego

Julia Wieniawa i Baron nie chcą razem zamieszkać! Mama Julii zdradziła dlaczego

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Baron nie chcą razem zamieszkać. Mama Julii zdradziła, dlaczego para podjęła taką decyzję. Zgadlibyście, że taki jest powód?

Dawid Kwiatkowski w duetach z Wieniawą i Baronem! >> 

Julia Wieniawa i Baron nie zamieszkają razem

W lutym 2019 roku pojawiły się informacje, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron z zespołu Afromental są parą. Na początku oboje nie potwierdzali swojego związku, ale teraz nie ukrywają łączącego ich uczucia. Julia Wieniawa regularnie pojawia się publicznie w towarzystwie Barona, para publikuje też wspólne zdjęcia i relacje na Instagramie.

Julia Wieniawa zmienia się dla Barona? Chce nauczyć się gotować >> 

Chociaż wielu nie wierzyło w związek 20-letniej Julii Wieniawy i 15 lat starszego Barona, wygląda na to, że ich uczucie jest poważne. Mimo to, para nie planuje zamieszkać razem. Jaki jest powód?

Julia Wieniawa i Baron nagrają wspólny kawałek? Muzyk skomentował >> 

Mama aktorki, a jednocześnie jej menadżerka, Marta Wieniawa, zdradziła magazynowi Party, dlaczego jej córka nie chce zamieszkać z nowym chłopakiem. Marta Wieniawa powiedziała dziennikarzom, że Julia i Baron lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność.

Myślicie, że zmienią zdanie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WE ROCK ?

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje kochane Kobitki ? Nareszcie mogę się z Wami podzielić moją najnowszą wakacyjną współpracą! Zostałam twarzą linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Soraya Plante ? To chyba najpiękniejsza kampania jaką zrobiłam ? Na planie czułam się jak w zaczarowanym ogrodzie! Z resztą sami zobaczcie ten film (drugi slajd)?? Jeżeli chodzi o same produkty- mają w 99% naturalny skład, nie zawierają żadnych SLSów, parabenów itp. Co ważne- są przyjazne dla wegan i nietestowane na zwierzętach. ❤️ A przy okazji są w naprawdę przystępnych cenach. Ale to nie koniec niespodzianek! ?W czwartek wraz z @soraya_polska będę miała dla Was mały prezent... bądźcie czujni! Ps. Jak Wam się podoba ta kwiatowa koncepcja? ????? #pieknaznatury #sorayaplante

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Late night in Cracow ?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rainbow in my head ?

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj