News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak razem? Paparazzi przyłapali ich na pocałunkach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak razem? Paparazzi przyłapali ich na pocałunkach

fot. instagram.com/@nikodamn

Ostatnie wspólne zdjęcie na mediach społecznościowych Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego to to z Londynu podczas Halloween. Można było pod nim przeczytać jasną informację:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.

W drugiej połowie listopada Julia Wieniawa w rozmowie z redaktorem Pomponika opowiedziała o relacji z (byłym) partnerem:

Mamy bardzo dobry kontakt. Nasz związek opierał się w bardzo dużej mierze na przyjaźni i ta przyjaźń została i zostanie, mam nadzieję, z nami jak najdłużej.

Julia Wieniawa dosadnie o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Co powiedziała? >>

Kolejnym wydarzeniem dającym do myślenia była grudniowa gala 30-lecia Polsatu, na której afterparty para spędzała czas wspólnie trzymając się za ręce

Tym razem w tym tygodniu Nikodem Rozbicki pojawił się na premierze spektaklu Gra, w którym Wieniawa wciela się w jedną z głównych ról - Katji.

Para nie szczędziła sobie namiętnych pocałunków już podczas bankietu, a następnie spędziła wieczór w gronie znajomych i wróciła do domu, wśród równie namiętnych pocałunków. Przebieg wieczoru uwiecznili paparazzi, ciężko więc mieć jakieś wątpliwości. 

Jedne wątpliwości jakie można mieć to, co do tego, czy rozstanie rzeczywiście miało miejsce i czy to, co widzimy, to wielki powrót...?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.