News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w duecie! „Są tacy zakochani”

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w duecie! „Są tacy zakochani”

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wystąpili w duecie i zaśpiewali piosenki o miłości. Usłyszycie sporo hitów! 

Antek Królikowski i Joanna Opozda znowu razem?! „Przyjeżdża do Asi z kwiatami” >> 

W listopadzie 2020 roku Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła, że jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Od tamtej pory para chętnie publikuje w internecie wspólne zdjęcia i wideo na Instagramie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – walentynki 2021 – wideo

Z okazji walentynek 2021 aktorka i jej partner wystąpili w specjalnym odcinku ELLE Music Game. Zagrali w grę, która polega na zaśpiewaniu singli z danym hasłem. Wyrazów jest 15, a na wykonanie zadania wyznaczono 10 sekund.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaśpiewali najpiękniejsze romantyczne ballady i hity m.in. Ariany Grande i The Beatles. Z filmu dowiecie się też jak aktorka nazywa swojego chłopaka. 

W walentynkowym wideo usłyszycie m.in. Dom Bitaminy, Love Is In The Air Johna Paula Younga, Wiatr Taco Hemingwaya, Kolorowy Wiatr z Pocahontas, Miłość Miłość Krzysztofa Zalewskiego, raindrops (an angel cried) Ariany Grande, Kocham Być z Tobą The Dumplings i Nie Muszę Julii Wieniawy. ;-) 

Jan Dąbrowski nagrał piosenkę DISCO POLO! [WIDEO] >>

Być może nie wszyscy z Was o tym wiedzą, ale w teledysku do singla Kocham Być z Tobą The Dumplings wystąpili rodzice Nikodema Rozbickiego – Beata i Piotr Rozbiccy.

Nie zabrakło też kawałków z projektu Radio Inżynierska, który łączy w sobie słuchowisko i rapową płytę. Przypomnijmy, że Nikodem Rozbicki wyprodukował go wspólnie z Michałem Kurkowskim.

Radio Inżynierska – słuchowisko

Akcja słuchowiska Radio Inżynierska rozgrywa się na ulicy Inżynierskiej na warszawskiej Pradze. Ostatni z pięciu odcinków ukaże się prawdopodobnie w marcu 2021 roku – po dwunastu miesiącach trwania epidemii koronawirusa.

W obsadzie Radia Inżynierska pojawili się: Julia Wieniawa, Dorota Androsz, Piotr Witkowski, Michał Jaros, Jacek Labijak, Andrzej Chyra, Bartosz Gelner, Ewa Skibińska i Eliza Rycembel.

Julia Wieniawa raperką? Wystąpiła w słuchowisku swojego chłopaka >> 

Walentynkowy film z udziałem Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego bardzo spodobał się widzom. 

Ale Nikodem wpatrzony w Julkę!

Ale jesteście cudni razem, wszystko mi tu gra…

Są tacy zakochani! 

Chemia miedzy nimi, chemia, ale jak JULKA CUDOWNIE ŚPIEWA!

Ale widać miłość w ich oczach.

Wspólnie macie mega brzmienie! – czytamy w komentarzach.

Który singiel Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaśpiewali najlepiej?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.