News

Julia Wieniawa o związku z dużo starszym Baronem. Nie będzie zachwycony

Julia Wieniawa o związku z dużo starszym Baronem. Nie będzie zachwycony

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Baronem! Zdradziła co sądzi na temat dzielącej ich różnicy wieku. Muzyk chyba nie będzie zachwycony tym, co powiedziała o nim nowa dziewczyna.

Julia Wieniawa i Baron w duecie? Muzyk skomentował >> 

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Na początku lutego 2019 roku pojawiły się plotki, że Julia Wieniawa spotyka się z Aleksandrem Milwiwem-Baronem z zespołu Afromental. Na początku para nie chciała potwierdzić swojego związku, Baron twierdził nawet, że ich wspólne spotkania to efekt pracy nad wspólnym projektem. Z czasem jednak muzyk i aktorka przestali ukrywać, że coś do siebie czują. Publikowali zdjęcia ze wspólnych wakacji, a jakiś czas temu pojawili się nawet razem na pokazie mody Magnum Fashion Show i publicznie okazywali sobie uczucia.

Wieniawa i Baron oficjalnie razem?! To zdjęcie ich zdradza >> 

Niedawno Julia Wieniawa udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o związku ze starszym o 15 lat Baronem. Zapytana o to, dlaczego wiąże się tylko ze starszymi facetami, gwiazda odpowiedziała, że „młodsi łamią serca”. Chwilę później przyznała, że od zawsze wolała towarzystwo starszych mężczyzn. To od nich mogła się wiele nauczyć, również zawodowo, i z nimi prowadziła ciekawe rozmowy. Przyznała, że nie potrafi się dogadać z rówieśnikami, a „wiek to dla niej tylko liczba. Najważniejsze jest to, co ma się w głowie”.

Potem Julia Wieniawa powiedziała coś, z czego chyba Baron nie będzie do końca zadowolony. Aktorka wyznała dziennikarzowi, że mężczyzna, z którym teraz się spotyka, to „taki Piotruś Pan”. Dodała też, że są na podobnym poziomie mentalnym.

Myślicie, że to był komplement?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yesterday’s 80’ look ? #mua @doktormakeup #hair @da_midays

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Look for today ? #shooting ? #fluo

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rainbow in my head ?

Post udostępniony przez ?????????? ??????-????? (@alekbaron)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj