Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa i Żabson w nowej kampanii Samsunga. Towarzyszy im Galaxy Z Flip4

Julia Wieniawa i Żabson w nowej kampanii Samsunga. Towarzyszy im Galaxy Z Flip4

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa i Żabson gwiazdami nowej kampanii firmy Samsung, która ma celu zachęcenie do pozostania sobą bez względu na opinie innych.

Najnowsza kampania Samsung to ukłon w stronę wszystkich, którzy mają odwagę wyróżniać się z tłumu wyrażając siebie – tak, jak główni bohaterowie kampanii: Julia Wieniawa, Żabson i… towarzyszący im Galaxy Z Flip4.

Twórcy kampanii zwracają uwagę, że każdy, kto chce się wyróżnić może spotkać się z brakiem zrozumienia ze strony otoczenia, negatywną oceną, która w skrajnych przypadkach może przybierać postać hejtu. Ambasadorzy Galaxy – Julia Wieniawa i Żabson - w kampanijnym spocie udowadniają jak ważne jest, żeby budować w sobie odporność na negatywne komentarze i stereotypowe reakcje otoczenia, jednocześnie inspirując do pozostania sobą niezależnie od opinii innych.

Chęć wyróżnienia się z tłumu to coś, co nas nakręca i inspiruje ale wymaga też sposobu i sporej odwagi, bo często jest postrzegane jako coś złego, niepasującego i niezrozumiałego. Właśnie dla takich nietuzinkowych osób tworzymy nasze urządzenia Galaxy  – wierzymy, że każdy ma w sobie „to coś”.  Razem z Julią i Żabsonem zachęcamy do pielęgnowania w sobie tej wyjątkowości, pokazując jednocześnie jak ważny jest dystans – podsumowuje Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics.

W ramach kampanii powstanie również specjalny salon manicure, który zostanie przeniesiony z klipu do realnego świata – odwiedzając Galaxy Playground będzie można wykonać sobie na paznokciach wzór, który pozwoli się wyróżnić.

Za koncepcję kreatywną odpowiada VMLY&R, a za produkcję spotu Papaya Films.

Jak Wam się podobają Julia Wieniawa i Żabson z towarzyszącym im Galaxy Z Flip4?


 

 

Artykuł sponsorowany

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama