Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa pokazała zapłakane zdjęcie. 'Nie zawsze jest cukierkowo jak to się wydaje na Instagramie'

Julia Wieniawa pokazała zapłakane zdjęcie. 'Nie zawsze jest cukierkowo jak to się wydaje na Instagramie'

fot. instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Czarno-białe zdjęcie zapłakanej Julii Wieniawy poruszyło fanów. Co się stało? 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce, która spełnia się rózwnież w aktorstwie i muzyce. Pomimo tego, że z boku może wyglądać, że prowadzi iście bajkowe życie, rzeczywistość bywa inna. 

Wieniawa przyzwyczaiła swoich odbiorców do tego, że na swoim InstaStory pokazuje się jako optymistka, właściwie zawsze z uśmiechem na twarzy. Właśnie dlatego czarno-białe zdjęcie, które artystka niedawno wstawiła na swój profil na Instagramie, było bardzo nietypowe i wzbudziło zmartwienie u jej fanów.

Męskie Granie – piosenka 2022 już znana! [Klip, tekst, opinie] >>

Julia Wieniawa zapłakana na Instagramie [ZDJĘCIE]

Można się domyślać, że duża ilość obowiązków, różne aktywności i bycie nieustannie na świeczniku wpływają na młodą artystkę. Ostatnio Wieniawa zaskoczyła swoich followersów, wstawiając czarno-białe zdjęcie, na którym widać, że płakała.

Natsu: nowy projekt ujawniony. Kto dołączył do teamu Natsu World? >>

Stres, niewyspanie, presja nałożona przez samą siebie, moja wspaniała tarczyca i ogrom bodźców to sinusoida emocjonalna - napisała młoda aktorka. 

Wstawiam tylko po to, byście wiedzieli, że nie zawsze jest cukierkowo, jak się wydaje na Instagramie i jeśli też macie czasem wszystkiego dość i łapiecie doła — to jest to w porządku, to normalne. Przyjmijcie to i nie walczcie. Czasem trzeba sobie popłakać, żeby się oczyścić, a potem dalej walczyć o swoje - dodała.

Lody Ekipa – nowy smak w sklepach. Od kiedy i gdzie dostępne? >>

Julia Wieniawa: problemy ze zdrowiem

W 2021 roku Julia Wieniawa przyznała, że choruje na Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Objawami tego mogą być: zmęczenie, wahania nastroju, bóle głowy, brak koncentracji.

fot. instagram.com/juliawieniawa

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama