Reklama
placeholder
News

Just 5 wraca na scenę. Jest casting na członków zespołu

Just 5 wraca na scenę. Jest casting na członków zespołu

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Just 5 po latach wraca na scenę. Z jego oryginalnej ekipy powrócą tylko Robert Kryla i Bartek Wrona, którzy niedawno rozpoczęli casting na nowych członków boysbandu. 

Just 5 był jednym z najpopularniejszych polskich boysbandów lat z 90-tych, który cieszył się szczególną popularnością wśród nastolatków. Zespół był wzorowany na grupie Backstreet Boys, a w jego oryginalnym składzie poza wspomnianymi Robertem Krylą i Bartkiem Wroną byli Grzegorz Kopała, Shadi Atoun oraz Daniel Moszczyński. Zespół zdobył znaczną popularność wśród polskich słuchaczy dzięki wielkiemu hitowi Kolorowe sny, który miał swoją premierę w 1997 roku. Płyta o tej samej nazwie sprzedała się w 250 tysiącach egzemplarzy. Ostatni album zespołu o nazwie Cienie wielkich miast trafił na rynek w 1999 roku. Trzy lata później zespół zakończył swoją działalność po zagraniu ponad 500 koncertów w Polsce. Choć dotychczas nic nie wskazywało na to, że Just 5 powrócą, okazuje się, że boysband już niebawem będzie można zobaczyć na scenie w odmienionym składzie. 

Farba powraca z nowym singlem. Biegnij następcą hitu Chcę tu zostać? >>

Just 5 powraca. Wystartował casting do zespołu 

Nowi członkowie Just 5 - podobnie jak w latach 90-tych - zostaną wybrani za sprawą castingu. Robert Kryla i Bartek Wrona w maju 2024 roku udzielili wywiadu w jednym z programów śniadaniowych, gdzie potwierdzili, że poszukują mężczyzn do swojego zespołu. Na casting można zgłosić się za pośrednictwem mediów społecznościowych lub e-maila:

Muszą śpiewać, tańczyć no i się prezentować, tak, jak my. Panowie zgłaszajcie się u mnie na social mediach. Tam macie numer telefonu do naszego menadżera Jacka Jastrowicza. Jest również e-mail, więc tam możecie zgłaszać swoje kandydatury.

Bartek Wrona przyznał, że fani Just 5 nie mogą się doczekać ich powrotu na scenę:

Ostatnio była taka sytuacja. Ktoś dał na media społecznościowe, że zespół Just 5 wraca i zostałem zasypany informacjami, gdzie można już kupić bilet. (...) Kto był wtedy [w latach 90-tych] największym idolem nastolatek? Ja!

Sylwia Grzeszczak wypuściła nowy singiel. Tak brzmi och i ach >>

Reaktywację Just 5 w materiale wyemitowanym w programie śniadaniowym skomentowała producentka muzyczna Aldona Dąbrowska:

Mnóstwo kapel się w tej chwili reaktywuje, więc dlaczego nie Just 5. Najważniejsze, że oni tego chcą Pewnie nie będzie już tych aktów miłości typu rzucanie stanikami, ale będzie ta łezka w oku i ciara nadal przy tych piosenkach.

Warto wspomnieć, że Just 5 w 2024 roku wydali nowy singiel pod tytułem Gdzie Nie Ma Róź. Czekacie na powrót zespołu na scenę?

 

 Just 5 - Gdzie Nie Ma Róż

 

 Just 5 - Kolorowe Sny

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama