Reklama
placeholder
News

Justin Bieber świętuje 5. rocznicę ślubu z Hailey uroczym wpisem. Fani są podejrzliwi

Justin Bieber świętuje 5. rocznicę ślubu z Hailey uroczym wpisem. Fani są podejrzliwi

fot. instagram.com/haileybieber/

Reklama
Reklama
placeholder

Justin i Hailey Bieber są małżeństwem od 13 września 2018 roku. Para, która postanowiła wyprawić uroczystą ceremonię zaledwie kilka tygodni po zaręczynach, zdecydowała się na ślub w Nowym Jorku. Oboje chcieli zachować ten ważny dla nich dzień w dyskrecji i nie zaprosili żadnych gości.

Ich bardziej oficjalny ślub kościelny odbył się 30 września 2019 roku w Karolinie Południowej. Justin i Hailey obchodzą z entuzjazmem obie rocznice zawarcia związku małżeńskiego.

Nowy filmik Seleny Gomez nawiązuje do potencjalnego rozwodu Justina i Hailey Bieber? >>

Justin Bieber opublikował uroczy wpis z okazji 5. rocznicy ślubu z Hailey. Fani są podejrzliwi

14 września 2023 roku Justin Bieber opublikował kilka zdjęć z Hailey i podpisał je miłymi słowami dla swojej "najdroższej ukochanej". Między innymi napisał, że "zniewoliła" jego serce oraz kocha ją "każdą swoją tkanką". Pomimo tej ważnej dla pary rocznicy fani od razu zwątpili w to, że są to słowa artysty, a pod postem pojawiła się fala negatywnych komentarzy. 

Oprócz rzekomego konfliktu pomiędzy byłą partnerką Justina, Seleną Gomez, a jego obecną żoną, po sieci krąży od dawna kolejna "teoria spiskowa". Według niektórych internautów Justin i Hailey wcale nie jest ze sobą szczęśliwi, co mają potwierdzać zdjęcia z ukrycia, na których artysta jest najczęściej smutny. Do tego fani uważają, że nie szanuje on swojej żony, ponieważ m.in. zdarzyło mu się uderzyć ją drzwiami samochodu, a także muzyk zakłada dresy i luźne ubrania na okoliczności, na których Hailey jest elegancko ubrana, wykazując tym samym swoją niechęć i obojętność. Internauci nawiązali do domniemanego kryzysu w relacji gwiazd nawet pod postem związanym z 5. rocznicą ślubu Bieberów. Fani sądzą, że Justin nie użyłby takich słów w poście i za opublikowaniem go stoi sama Hailey.

Na dodatek Hailey z tej samej okazji opublikowała serię wspólnych zdjęć z Justinem z krótkim podpisem "5 ✨🤍 Kocham Cię" - co również zastanawia internatów. 

Nie ma opcji, że to przypadek. Hailey opublikowała ten post oraz swój.

Hailey znowu ma jego telefon

Przepraszam, ale to brzmi, jak napisane przez Hailey 

Hailey to opublikowała, prawda Justin? Prawda????

Hailey, czy to Ty?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama