Reklama
placeholder
News

Justin Bieber: koncert w Polsce ostatecznie odwołany. Trasa się nie odbędzie

Justin Bieber: koncert w Polsce ostatecznie odwołany. Trasa się nie odbędzie

fot. materiały prasowe/Prestige MJM

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber miał wystąpić w Polsce 25 marca 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Koncerty Justina Biebera w ramach Justice World Tour  miały rozpocząć się w 2020 roku, ale zostały przełożone z powodu pandemii COVID-19. Ostatecznie trasa koncertowa rozpoczęła się w lutym 2022 roku.

6 września Justin Bieber poinformował, że robi sobie przerwę w koncertowaniu w trosce o swoje zdrowie. 15 września ogłosił, że odwoła 12 terminów koncertów aż do 18 października. Jesienią 2022 roku przekazał fanom, że wszystkie pozostałe terminy jego światowej trasy koncertowej przesunięto na kolejny rok, nie były znane konkretne terminy. 

Justin Bieber przerywa trasę koncertową z powodu zdrowia >> 

Justin Bieber – koncert w Polsce odwołany 

Justin Bieber nie wystąpi w Polsce na koncercie zaplanowanym w Krakowie. Artysta definitywnie odwołał całą trasę koncertową. (...) Management artysty poinformował, że planowana trasa JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR w ogóle się nie odbędzie. Decyzja jest niezależna od organizatora koncertu w Krakowie – podano w komunikacie organizatora z 28 lutego 2023 roku.

Justin Bieber – koncert w Polsce odwołany: bilety 

W sprawie zwrotów pieniędzy za bilety, należy się kontaktować z bileterią, w której wejściówki zostały zakupione. Zwrot ma zostać przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama