News

Justin Bieber miał problem z byciem wiernym Hailey!

Justin Bieber miał problem z byciem wiernym Hailey!

fot. YouTube.com/Justin Bieber

Justin Bieber udzielił wywiadu, w którym wyznał, że miewał problemy z dotrzymaniem wierności Hailey. Wokalista zdobył się na szczerą opowieść o początkach uczucia do swojej obecnej żony przy okazji promocji nowej płyty Changes.

Justin i Hailey Bieber – związek

Przypomnijmy, że Justin Bieber i Hailey Baldwin po raz pierwszy spotykali się krótko w przerwie w związku wokalisty z Seleną Gomez, z którą był on związany w sumie przez prawie cztery lata. Piosenkarz odniósł się do tej sytuacji w nowym wywiadzie i przyznał, że nie umiał wtedy jeszcze związać się na stałe z Hailey, bo wciąż myślał o Selenie, do której finalnie wrócił. 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaczęli ponownie się spotykać w 2018 roku i we wrześniu tego samego roku wzięli ślub cywilny. W 2019 roku para wzięła również huczny ślub kościelny, a na przyjęciu weselnym pojawiły się takie gwiazdy jak Ed Sheeran czy Kendall Jenner. Impreza na 150 osób odbyła się w luksusowym hotelu Montage Palmetto Bluff.

Pomimo ślubu z Hailey Baldwin Justin Bieber nadal jest pytany o przeszły związek z Seleną Gomez. Wokalistka przyznawała niejednokrotnie, że związek z Bieberem był burzliwy i że były chłopak mocno ją zranił, a wielu fanów uważa, że to właśnie "Selena Gomez powinna zostać żoną Justina". Również pod postami Hailey Bieber na Instagramie nie brakuje komentarzy na ten temat.

Hailey Bieber pokazała nowe zdjęcia ze ślubu. Na jednym LIŻE TWARZ Justina >>

Justin Bieber - wywiad dla Apple Music

Justin Bieber wydał ostatnio pierwszą od 2015 roku płytę Changes i w ramach promocji krążka udzielił wywiadu dla Apple Music, w którym zaskakująco szczerze opowiedział o swoim uczuciu i stosunku do ślubu z Hailey. Odniósł się też o poprzedniego swojego związku z Seleną Gomez. 

Justin Bieber: płyta Changes już jest! [TRACKLISTA, DUETY] >>

Największym szokiem dla fanów było stwierdzenie, że Justin... nie umiał być wierny Hailey podczas ich wcześniejszego romansu!

Chciałem być wierny, ale nie byłem jeszcze w tym miejscu. Myślę, że wciąż cierpiałem po poprzednim związku. Byłem w punkcie, w którym już to przechodziłem. Byłem z nią szczery, powiedziałem: "Nie jestem w momencie, w którym będę wierny" i będę robić wszystkie rzeczy, które chciałem robić, ale jeszcze nie umiałem - powiedział Justin Bieber.

Byłem w momencie, w którym wiedziałem, że nie chcę mówić [Hailey] jednej rzeczy, a potem... Czułem, że ona szanowała mnie w tamtym momencie i ja miałem dużo szacunku do niej, dlatego po prostu nie chciałem mówić czegoś, a potem ona widziałaby jak robię coś innego. Ale ona kochała mnie i patrzenie na mnie z innymi osobami raniło ją. W związku z tym ona robiła rzeczy, które raniły mnie. I tak się raniliśmy. A jeszcze przed trasą po prostu przestaliśmy rozmawiać. Byłem naprawdę wściekły - dodał.

Bieber dodał także, że związek z Seleną Gomez był zupełnie inny niż z Hailey.

Wcześniej, w moim poprzednim związku, traciłem kontrolę, szalałem i robiłem się dziki, po prostu byłem lekkomyślny - powiedział.

Cały wywiad z Justinem Bieberem znajdziecie na tej stronie >> 

Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Justina?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy valentines day cwazzzyyy ❣️

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

please be my New Years kiss even when I’m 80!!!

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas from me and mine to you and yours ❤️

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation officially over back to reality

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love you @theellenshow . Thank you so much

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@JustinBieber grew up in the brightest spotlight. He told me how his life was shaped by it.

Post udostępniony przez Ellen DeGeneres (@theellenshow)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 days until the new album #CHANGES

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj