Reklama
placeholder
News

Justin Bieber: nowa płyta Justice tuż, tuż! Kiedy premiera?

Justin Bieber: nowa płyta Justice tuż, tuż! Kiedy premiera?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber – nowa płyta Justice tuż, tuż! Artysta podał datę premiery swojego nowego krążka. Szósty album studyjny Justina Biebera ukaże się 19 marca 2021 roku.

Pierwsze single promujące Justice, czyli Holy nagrane wspólnie z Chancem The Rapper, Lonely powstałe we współpracy z Bennym Blanco i Anyone, zebrały dotychczas ponad dwa miliardy streamów i wszystkie znajdują się zestawieniu Billboard Hot 100. 

Lady Gaga odzyskała porwane psy! >>

Justin Bieber – nowa płyta Justice 

W czasach, gdy na naszej planecie dzieje się tyle zła, wszyscy łakniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworzyłem tę płytę z myślą, by przynieść ukojenie; by tworzyć piosenki, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i dzięki którym poczująsię mniej samotni. Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą sprawić, że ludzie mogą poczuć się bezsilni. Muzyka to świetny sposób, by przypomnieć sobie, że nie jesteśmy sami na świecie. Dzięki muzyce możemy odnaleźć porozumienie z innymi. Wiem, że nie rozwiążę problemów świata samym wydawaniem albumów, ale jestem przekonany, że gdy każdy z nas przekaże tej planecie jakiś prezent, znacznie zbliżymy siędo jedności. To jest mój wkład. Chcę dalej prowadzić rozmowę o tym, co oznacza sprawiedliwość, tak byśmy mogli kontynuować nasze uzdrawianie – mówi Justin Bieber o swojej nowej płycie.

Poprzedni rok obfitował w sukcesy wokalisty – Justin m.in. wydał nominowany do Grammy album Changes

Katalog Justina Biebera liczy ponad 75 miliardów streamów i ponad 70 milionów sprzedanych płyt. Wokalista jest najpopularniejszym artystą w serwisie YouTube, gdzie ma ponad 60 milionów subskrypcji. Justin pobił też światowy rekord serwisu Spotify przekraczając 65 milionów słuchaczy w jednym miesiącu.

Czekacie na Justice?

 

 


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama