News

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się przed Fame MMA?! „Przerwa”

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się przed Fame MMA?! „Przerwa”

Fot. Instagram.com/juliakostera

Kacper Blonsky i Julia Kostera rozstali się przed Fame MMA?! Dziewczyna youtubera odpowiedziała na pytania fanów.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >> 

Już 6 marca 2021 roku Kacper Blonsky po raz kolejny będzie zawodnikiem Fame MMA. Jego przeciwnikiem w dziewiątej edycji gali jest Sylwester Wardęga.

W listopadzie 2020 roku Kacper Blonsky po raz pierwszy zmierzył się w słynnym oktagodnie. 22-latek wygrał pojedynek z Marcinem Dubielem.

Pod koniec ubiegłego roku pojawiały się informacje o tym, że youtuber rozstał się ze swoją dziewczyną. Fani podejrzewali, że związek z Julią Kosterą się skończył, a dowodem na to miał być fakt, że para nie lajkowała ani nie komentowała swoich postów w internecie. Po wygranej Kacpra w Fame MMA 8 nie pojawiły się też ich żadne wspólne zdjęcia ani filmy.

Kacper Blonsky i Julia Kostera zerwali w okresie Fame MMA?

Niedawno Lexy Chaplin nagrała wspólny film z Julią Kosterą, w którym odpowiadały na trudne pytania. Ich wypowiedzi były weryfikowane „wykrywaczem kłamstw”.

Czy w okresie Fame MMA rozstałaś się z Kacprem? – brzmiało pierwsze pytanie do Julii.

I tak i nie. To była taka przerwa w związku – odpowiedziała 17-latka.

Ostatecznie Julia Kostera stwierdziła, że w czasie Fame MMA była dziewczyną Kacpra Blonsky'ego. „Wykrywacz kłamstw” uznał jednak, że było inaczej. 

Kacper Blonsky nagrał piosenkę dla Julii Kostery. Klip jest wyjątkowy! [WIDEO] >> 

Nawet jeśli byli członkowie Teamu X przechodzili kryzys, wszystko wskazuje na to, że został on zażegnany. Z okazji walentynek 2021 Kacper Blonsky przygotował dla swojej ukochanej wyjątkowy prezent – singiel Tylko Ty, do którego powstał osobisty teledysk.

Zaskoczyła Was odpowiedź Julii? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.