Reklama
placeholder
News

Kailia Posey była 'małą miss'. 16-latka nie żyje

Kailia Posey była 'małą miss'. 16-latka nie żyje

fot. YouTube.com/E!News

Reklama
Reklama
placeholder

Kailia Posey nie żyje. Uczestniczka konkursów piękności, która była znana z udziału w programie Toddlers & Tiaras, zmarła w wieku 16 lat. Rodzina podała przyczynę śmierci nastolatki.

16-letni raper 27.FUCKDEMONS zrobił coming out. 'Mówią mi Maks, a urodziłem się dziewczyną' >> 

Kailia Posey miała 5 lat, kiedy pojawiła się w show opowiadającym o dziecięcych konkursach piękności. Dziewczynka zdobyła rozpoznawalność dzięki filmikowi, na którym robi zabawną minę. Ujęcie z programu stało się popularne jako mem. 

Kailia Posey kontynuowała swoją przygodę z wyborami miss. Na początku 2022 roku brała udział w konkursie Miss Washington Teen USA.

Agnieszka Mazurek nie żyje. Wokalistka Lider Dance miała 33 lata >> 

Kailia Posey z Toddlers & Tiaras nie żyje

Mama Kailii Posey przekazała w mediach społecznościowych informację o śmierci nastolatki.

Nie mam słów. Odeszła piękna dziewczynka. Prosimy o uszanowanie prywatności, gdy opłakujemy stratę Kailii. Moje dziecko na zawsze – czytamy.

Według dostępnych informacji, ciało Kailii Posey zostało znalezione 2 maja, w samochodzie zaparkowanym w Birch Bay State Park w stanie Waszyngton.

Kailia Posey – przyczyna śmierci

Rodzina 16-latki w rozmowie z portalem TMZ miała przekazać, że Kaila Posey popełniła samobójstwo kilka dni po swoich urodzinach i balu maturalnym.

Była odnoszącą sukcesy nastolatką, ze świetlaną przyszłością, ale niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi – powiedziała mama Kailii Posey.

Zmarł Jacek 'Budyń' Szymkiewicz. Dzień przed śmiercią zapowiadał nowy zespół >> 

Bliscy  dziewczyny mieli podjąć decyzję o założeniu funduszu Kailia Posey Teen Crisis Intervention Fund, który ma pomagać uczniom w kryzysie.

Pamiętajcie, że jeśli szukacie wsparcia, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA –  22 484 88 01 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-20.00; poniedziałek, wtorek, piątek – psycholog, środa – seksuolog, czwartek – psychiatra). Można napisać też na adres: [email protected].

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama