News

Kajra jest w ciąży? "Niespodzianka"

Kajra jest w ciąży? "Niespodzianka"

Fot. Instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo

Kajra jest w ciąży? Niedawno żona Sławomira pokazała fanom zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. „Gwiazdor rock polo” będzie miał drugie dziecko?

Klaudia Halejcio wybrała imię dla dziecka. Znacie je z lektury szkolnej >>

Sławomir Zapała wziął ślub z Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz w 2011 roku. Pięć lat później wykonawca takich hitów jak Miłość w Zakopanem czy Będę z Nią i jego żona zostali rodzicami Kordiana.

Kajra jest w drugiej ciąży?

Kajra zaskoczyła fanów zdjęciami, na których wygląda tak, jakby miała ponownie zostać mamą już lada chwila. Żona Sławomira opatrzyła post hashtagiem #niespodzianka.

Pojawiły się spekulacje, że wkrótce rodzina Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz się powiększy. Fani podejrzewali też, że ciążowy brzuszek to charakteryzacja do nowego teledysku.

Niedawno artystka zdradziła tajemnicę i ujawniła, że rzeczywiście spodziewa się dziecka, ale jako bohaterka serialu Na dobre i na złe. 36-latka pojawi się w produkcji razem z mężem.

Żona Sławomira nago w teledysku! Zobaczcie klip do Będę z Nią [WIDEO] >> 

Cześć tu Kajra #niespodzianka #do #kwadratu. A nawet do potęgi 3. Kto by się spodziewał??? Zgadnijcie kogo zagramy. Tyle ile się wydarzyło w naszym wątku… a scenarzyści wciąż nas zaskakują. Dziękujemy za setki gratulacji (podobno się przydadzą - bo aktorka która zakłada „ten brzuch” - to czekamy). Jesteście ciekawi co się wydarzy w Leśnej Górze? Czy będzie @nadobreinazle.official??? Od 5 maja w emisji – czytamy w jej najnowszym wpisie.

Czekacie na Na dobre i na złe ze Sławomirem i Kajrą?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.