Reklama
placeholder
News

Kamil Bednarek wziął ślub w tajemnicy? 'Łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony'

Kamil Bednarek wziął ślub w tajemnicy? 'Łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony'

fot. YouTube.com/Kamil Bednarek Official

Reklama
Reklama
placeholder

Kamil Bednarek ożenił się? Po premierze piosenki zrobiło się głośno o tym, że wokalista wziął ślub. Jak ma na imię dziewczyna, którą Kamil Bednarek nazywa żoną? 

Emily Ratajkowski – nowy partner. Związek potwierdzili odważnym zdjęciem >>

Kamil Bednarek nie zdradza wiele na temat życia prywatnego. Wygląda na to, że 31-letni muzyk jakiś czas temu zmienił stan cywilny, a nowinę postanowił przekazać w walentynki 2023. Właśnie 14 lutego wypuścił live session piosenki Jesteś Tu i zaskoczył tym, jak zwrócił się do ukochanej.

Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczną kolację… z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy kto poznał miłość, doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia, nie tylko 14 lutego. Nie chcę się tu uzewnętrzniać, wymądrzać, bo każda miłość jest inna i każdy przeżywa ją inaczej.

Na sam koniec życzę nam wszystkim, abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony – napisał Kamil Bednarek pod teledyskiem.

Tromba OŚWIADCZYŁ SIĘ Marcysi! Był love song i piękny pierścionek >>

Kamil Bednarek – żona

Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie. Miłości!!!! – czytamy dalej.

Fani złożyli gratulacje Kamilowi Bednarkowi i życzą wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Portal Plejada przypomniał, że Kamil Bednarek był związany z pochodzącą z Zambii modelką Victorią Hall, która w 2013 roku startowała w wyborach Miss Egzotica. W 2021 roku mówiło się o tym, że doszło do rozstania.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama