News

Kanye West zmienia imię i nazwisko. Jak się będzie nazywał?

Kanye West zmienia imię i nazwisko. Jak się będzie nazywał?

Fot. Wikimedia Commons/David Shankbone

Pojawiły się informacje, że Kanye West podjął decyzję o zmianie nazwiska i złożył już odpowiednie dokumenty. Jak będzie nazywał się raper?

Demi Lovato jednak nie jest niebinarnx? Mówi o transpłciowości >> 

Kanye West chce zmienić imię i nazwisko 

Amerykański artysta nazywa się Kanye Omari West, ale, jak wynika z doniesień zagranicznych mediów, niedługo się to zmieni. Portal People dotarł do dokumentów, zgodnie z którymi Kanye West złożył wniosek do sądu o zmianę danych. Artysta chce być znany po prostu jako Ye.

Kanye West nie zdradził szczegółów swoje decyzji. W piśmie skierowanym do urzędników wyjaśnił tylko, że podjął ją „z powodów osobistych”.

44-latek czeka na ostateczną decyzję sądu. Portal TMZ podaje, że West raczej uzyska zgodę na zmianę. W Kalifornii sędzia powinien pozwolić na zmianę danych o ile nie ma dowodów na to, że ma ona na celu popełnienie przestępstwa.

Oliwia Bieniuk ma romans z tancerzem? Skomentowała plotki >> 

Przypomnijmy, że w 2018 roku Kanye West wydał album Ye. Wtedy ogłosił w mediach społecznościowych, że „istota formalnie znana jako Kanye West” to Ye. W wywiadach mąż Kim Kardashian wyjaśniał, że Ye to nie tylko skrót od jego imienia. Przydomek ma dla niego znaczenie religijne. Słowo „ye” to archaiczna forma słowa „you”, które oznacza „ty”.

Wierzę, że „ty” jest najczęściej używanym słowem w Biblii – mówił raper.

Pod koniec sierpnia 2021 roku ma ukazać się długo wyczekiwany album studyjny Kanye Westa – Donda.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.