Reklama
placeholder
News

Żona Kanyego Westa nie jest w najlepszym stanie? Na zdjęciach wygląda na przygnębioną

Żona Kanyego Westa nie jest w najlepszym stanie? Na zdjęciach wygląda na przygnębioną

fot. Instagram: @bianca.censori_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Kanye West i Bianca Censori są małżeństwem od stycznia 2023 roku. Na przestrzeni miesięcy internauci zaczęli zastanawiać się nad tym, jaki jest stan psychiczny partnerki rapera. Kobieta pojawia się na wielu wydarzeniach w dosyć nietypowych kreacjach, które w większości wyglądają na bardzo niewygodne i sprawiające trudności w oddychaniu. Para wybrała się niedawno na wakacje do Toskanii, gdzie zostali sfotografowani. Bianca wygląda na zdjęciach, jakby coś ją trapiło.

Żona Kanyego Westa wyszła na miasto boso i bez bielizny. Co się dzieje z Biancą Censori? >>

Bianca Censori zmęczona spaceruje boso po mieście 

Bianca w bardzo szybkim czasie postanowiła zmienić swój wygląd. Kobieta ścięła długie, ciemne włosy i przefarbowała je na jasny blond. Dodatkowo coraz częściej rezygnuje z makijażu, którym kiedyś chętnie podkreślała rysy swojej twarzy. Najważniejszym i najbardziej komentowanym aspektem metamorfozy Censori są nietypowe stroje, które zakłada. Bianca stawia na odważne, nietuzinkowe kreacje. Niekiedy zdarza jej się spacerować po mieście bez podstawowych części garderoby, tak jak w przypadku, gdy publicznie pokazała się w koszulce i rajstopach, nie zakładając tego dnia bielizny.

Ostatnio kobieta została zauważona przez paparazzi na mieście, ubrana w stanik i legginsy oraz bez obuwia. Na zdjęciach żona rapera wygląda na wyraźnie zmęczoną, a wręcz przytłoczoną. Kontrowersyjne wybory modowe Censori są jej wyborem, czy może coś faktycznie ją trapi?


 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama