News

Lagerfeld przyjaźnił się z Polką. 'Wierzyłeś we mnie'

Lagerfeld przyjaźnił się z Polką. 'Wierzyłeś we mnie'

Fot. Instagram.com/joannaprzetakiewicz

Karl Lagerfeld nie żyje. Nie wielu wie, że wielki kreator mody przez wiele lat przyjaźnił się z polską gwiazdą. Co wiemy o ich relacji?

Zmarł Karl Lagerfeld. Ubierał m.in. Selenę Gomez >>

Karl Lagerfeld – śmierć

19 lutego 2019 roku francuskie media ogłosiły, że w wieku 85 lat zmarł Karl Lagerfeld. Jako przyczynę śmierci podaje się raka trzustki, na którego od jakiegoś czasu chorował projektant.

W 1972 roku Lagerfeld, współpracując z domem mody Chloé, stworzył kolekcję Deco, która uczyniła z niego jednego z najbardziej rozpoznawalnych designerów na świecie. Później projektant kierował włoskim domem mody Fendi, a od 1983 roku był związany z marką Chanel. 22 stycznia 2019 roku odbył się ostatni pokaz zaprojektowanej przez niego kolekcji – Chanel Haute Couture.

Karl Lagerfeld i Joanna Przetakiewicz

Cały świat żegna Karla Lagerfelda. Wśród gwiazd, które oddały hołd kreatorowi, znalazła się też Joanna Przetakiewicz, z którą Lagerfeld przyjaźnił się od lat.

Powtarzałeś zawsze, ze trzeba sięgać po swoje marzenia i je realizować. Tak właśnie zrobiłam.Bo we mnie wierzyłeś. Byłeś z tych ludzi, którzy się dzielili - sercem. Nigdy nie zapomnę Twojego poczucia humoru, charyzmy i inteligencji, ale to co było najważniejsze to Twoja troska, ciepło, KOCHANIE LUDZI. Zawsze byłeś niczym wysoki budynek z antenami sięgającymi chmur, które ściągały kosmiczną energię jak zasięg telewizyjny. Podkreślałeś, że ludzie, z którymi pracujesz, to Twoja rodzina. Znać Cię to był wielki zaszczyt. Chciałeś się nieustannie uczyć. Dowiadywać, czytać, oglądać. A ja chcę się uczyć Ciebie. NIKT CIĘ NIE ZASTĄPI. BYŁEŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ LEGENDĄ. LUDZKIM FENOMENEM – napisała na Instagramie projektantka.

Media informują, że Joanna Przetakiewicz i Karl Lagerfeld poznali się w 2006 roku przez wspólnych znajomych. Bardzo szybko znaleźli wspólne tematy, a pierwsze spotkanie zaowocowało silną relacją. Jak przyznała Przetakiewicz w jednym z wywiadów, to właśnie Lagerfeld był jedną z osób, która wspierała ją przy stworzeniu marki La Mania, która dziś znana jest na całym świecie.

Wiedzieliście, że się przyjaźnili?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powtarzałeś zawsze, ze trzeba sięgać po swoje marzenia i je realizować. Tak właśnie zrobiłam.Bo we mnie wierzyłeś. Byłeś z tych ludzi, którzy się dzielili - sercem. Nigdy nie zapomnę Twojego poczucia humoru, charyzmy i inteligencji, ale to co było najważniejsze to Twoja troska, ciepło, KOCHANIE LUDZI ♥️ Zawsze byłeś niczym wysoki budynek z antenami sięgającymi chmur, które ściągały kosmiczną energię jak zasięg telewizyjny. Podkreślałeś, że ludzie, z którymi pracujesz, to Twoja rodzina ♥️ Znać Cię to był wielki zaszczyt. Chciałeś się nieustannie uczyć. Dowiadywać, czytać, oglądać. A ja chcę się uczyć Ciebie. NIKT CIĘ NIE ZASTĄPI. BYŁEŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ LEGENDĄ. LUDZKIM FENOMENEM

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@karllagerfeld 🖤 #karllagerfeld

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj