News

Karolina Brzuszczyńska straciła brata. Przegrał walkę z ciężką chorobą

Karolina Brzuszczyńska straciła brata. Przegrał walkę z ciężką chorobą

fot. Instagram.com/way.of.blonde

Karolina Brzuszczyńska, znana jako Way of Blonde, straciła brata. Mężczyzna przegrał walkę z bardzo ciężką chorobą. Miał żonę i dwie córki.

Polski zawodnik MMA zginął w Ukrainie. 'Spoczywaj w pokoju' >> 

W maju 2022 roku influencerka opublikowała wpis na Instagramie, w którym prosiła o pomoc w zbiórce 1,5 miliona złotych na leczenie brata, u którego w marcu 2021 roku zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Brat Karoliny Brzuszczyńskiej przeszedł przeszczep, który niestety się nie przyjął. Nadzieją na uratowanie życia miała być kosztowna terapia.

Nie znam tak dobrodusznej i oddanej osoby jak mój braciszek. To człowiek anioł. Zawsze wszystkim pomagał bezinteresownie. Jest honorowym dawcą krwi i dawcą szpiku, a teraz sam potrzebuje pomocy – pisała Way of Blonde.

Śmierć po koncercie The Weeknda – nie żyje 32-letni fan >>

Niestety, brat uczestniczki Top Model zmarł. 25 lipca Karolina Brzuszczyńska pożegnała go we wzruszającym wpisie.

Karolina Brzuszczyńska – brat Way of Blonde nie żyje

Braciszku, byłeś dzielny, ale to była niesprawiedliwa walka…

Pamiętasz? To Ty zabrałeś mnie pierwszy raz nad morze. To z Tobą ulepiłam swojego największego bałwana w życiu. Rzucając zaklęcia, z moich uszu wyciągałeś w magiczny sposób moje ulubione słodycze. Zawoziłeś i odbierałeś mnie ze szkoły na ramie swojego roweru, kiedy rodzice pracowali do późna. Z Tobą słuchałam swoich pierwszych rapsów. Nie zapomnę, jak goniłeś mnie do sprzątania, zanim Mama wróci zmęczona do domu. Nauczyłeś mnie pierwszych podciągnięć na drążku, pompek, rzutów do kosza i headshotow w CS Go. Byłeś najlepszy człowiekiem na tej planecie. Kocham Cię, za dużo się wycierpiałeś, odpoczywaj – czytamy.

Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska będą mieć dziecko? >> 

Karolina Brzuszczyńska podziękowała za wsparcie i poinformowała, że pieniądze ze zbiórki, które miały być przeznaczone na leczenie jej brata, trafią na rzecz innej chorej osoby.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.