News

Karolina Małyjurek przejmuje TOP 20!

Karolina Małyjurek przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien) i Kamil Lemieszewski (@sir_lemie). Teraz czas na Karolinę Małyjurek (@karolina_malyjurek)!

Karolina Małyjurek - kim jest?

Karolina jest niezwykle pozytywna. Ma 20 lat i pochodzi z pięknej miejscowości w górach Jaworzynka, a kiedyś mieszkała także w słonecznej Hiszpanii. Na co dzień jednak mieszka w Warszawie, gdzie pracuje od pół roku jako manager w luksusowym, azjatyckim SPA.

Jej hobby to fotografia - najlepiej czuje się przed obiektywem, a poza zdjęciami uwielbia teć przygotowywać smaczne fit przekąski. W przyszłości chciałaby stworzyć swoją własną markę odzieżową oraz zwiedzić najpiękniejsze miejsca swiata wraz ze swoją miłością.

Karolina Małyjurek - wiek, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Karolina Małyjurek / Lola

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Warszawa, rodzinnie Jaworzynka

Kim jestem z zawodu: jestem asystentką i managerką SPA w Warszawie

Co robię na co dzień: na co dzień prauję w SPA i zajmuję się fotografią, najlepiej czuję się przed obiektywem

Hobby: fotografia, gotowanie, malarstwo na płótnie

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: pop - Shawn Mendes, Sam Smith, Maroon 5

Ulubiona piosenka: obecnie Shawn Mendes ft. Justin Bieber - Monster

Ulubione miejsce: rodzinny domek w górach

Najbardziej nie lubię: gdy ktoś kłamie

Jestem dumna, że: pochodzę z tak pięknych okolic do których mogę mogę wracać i chwilę odpocząć od rzeczywistości i pracy

Moja największa wada: brak wad

Moja największa zaleta: umiejętności kulinarne, poczucie humoru, szczerość

Moje ulubione konto na Insta: @pamela_rf

Inspiruje mnie: @jenselter

Największe marzenie: podróż dookoła świata

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.