News

Karolina Pisarek znowu jest singielką. Modelka i Jaime Camara nie są już razem

Karolina Pisarek znowu jest singielką. Modelka i Jaime Camara nie są już razem

Fot. Instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek znowu jest singielką. Modelka i Jaime Camara nie są już razem. Dlaczego się rozstali?

Nowy chłopak Karoliny Pisarek to kierowca wyścigowy! Kim jest Jaime Camara? [WIEK, ZDJĘCIA, INSTAGRAM] >> 

Od kilku miesięcy Karolina Pisarek była związana z o 17 lat starszym Brazylijczykiem –  Jaimem Camarą. Wydawało się, że para tworzy udany związek. Modelka i kierowca wyścigowy spędzili wspólnie ostatnie walentynki w Polsce. W marcu 2020 pod jedną z fotek z ukochanym Karolina Pisarek napisała:

Wszyscy mówią, że kwarantanna to duże wyzwanie dla związków. Ludzie nie mogą siebie znieść, dużo się kłócą i niektórzy nawet rozstają. Jestem szczęściarą, że mogę spędzić ten czas z osobą, która daje mi wiele spokoju. Sprawia, że czuje się kochana, potrzebna, DOCENIONA oraz szanowana. Jestem wdzięczna za przywrócenie mojego balansu, miłości i zaufania, nie mogę prosić o więcej….

Karolina Pisarek i Jaime Camara zerwali

Mówi się, że ostatni związek Karoliny Pisarek to już przeszłość. Jak podaje portal Pudelek.pl, powołując się na przyjaciela 23-latki, powodem rozstania była „różnica zdań na temat przyszłości pary”.

(…)On chciał zatrzymać Karolinę, przy sobie w Stanach, ona wybrała pracę i życie w Polsce, bo tu ma rodzinę i przyjaciół. Niestety nie udało się, ale kto wie, co ją spotka w Polsce – czytamy.

Rozstanie Karoliny Pisarek i jej chłopaka miała potwierdzić w rozmowie z Galą.pl także znajoma modelki.

Jaime zrealizował się w życiu zawodowo. Dla Karoliny to kariera i plany zawodowe są dzisiaj priorytetem i jak się okazało - te dwie sfery są nie do pogodzenia. Karolina jest wdzięczna za czas spędzony ze swoim chłopakiem i życzy mu wszystkiego najlepszego a tymczasem sama skupia się na realizacji celów jakie wraz ze swoim managementem zaplanowała na ten rok. Wygrana w programie „Ameryka Express” (…) przypomniała jej, że nawet w najtrudniejszej „podróży” może sobie poradzić bez mężczyzny – cytuje jej wypowiedź serwis.

Lili Reinhart z Riverdale szczerze o swojej seksualności. Cole Sprouse będzie zaskoczony? >> 

Magazyn przypomina, że w wywiadzie, którego Karolina Pisarek udzieliła mu w maju tego roku zdradziła, że nie planuje na stałe wyprowadzić się z naszego kraju:

Polska zawsze będzie moim domem. W planach owszem mam podróże, ale nigdy się z naszego kraju nie wyprowadzę. Tu mam karierę i jest mi tu po prostu najlepiej – mówiła.

Karolina Pisarek na razie nie odniosła się do doniesień mediów na temat swojego rozstania z Jaimem Camarą.

Trzymaliście za nich kciuki?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everyone says-quarantine is a big challenge for the relationships. That people can't stand each other and alot of them fight and are about to split.. For me- I'm thankful to spend that time with you @ja1mecamara . You give me so much peace. I feel loved, needed, appreciated, respected. Thank you for bringing balance and love into my life meu amore 🙏🏻❤️ couldn't ask for more.. PL Wszyscy mówią, że kwarantanna to duże wyzwanie dla związków. Ludzie nie mogą siebie znieść, dużo się kłócą i niektórzy nawet rozstają. Jestem szczęściarą, że mogę spędzić ten czas z osobą, która daje mi wiele spokoju. Sprawia, że czuje się kochana, potrzebna, DOCENIONA oraz szanowana. Jestem wdzięczna, za przywrócenie mojego balansu, miłości i zaufania ❤️ nie mogę prosić o więcej.. 🤗

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking forward for sunsets like that when quarantine ends. Stay safe and Healthy 👊🏽👊🏽

Post udostępniony przez - JC - 🇺🇸🇧🇷 (@ja1mecamara)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.