Reklama
placeholder
News

Kolejni zwycięzcy KASOBRANIA! Zobaczcie najlepsze zgłoszenia

Kolejni zwycięzcy KASOBRANIA! Zobaczcie najlepsze zgłoszenia

Materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

KASOBRANIE trwa w najlepsze! Zasypujecie nas dziesiątkami świetnych odpowiedzi, a my z radością rozdajemy Wam kasę. Codziennie do zgarnięcia jest do 10 nagród po 100zł, a to nie wszystko!

Najlepsi w tym roku pojadą z nami na MADAGASKAR! Kto z Was był kiedyś na tej magicznej wyspie? No właśnie! Teraz macie szansę na spełnienie marzenia o egzotycznym urlopie pod palmami! 

Okazuje się, że Wasza wyobraźnia w kwestii na co wydać wygraną kasę jest absolutnie nieograniczona.  Prym wiedzie oczywiście jedzenie - np. według Adriana z Lublina kasa upolowana najlepiej smakuje na smakołyki wydana. Roksana ze Zdzieszowic wyda kasę na dla psa kiełbasę, a Joanna z Chorzowa „na paczkę gorącej czekolady, którą poczęstuje swoją paczkę. Są wśród Was również miłośnicy kebabów i pizzy, którym również życzymy wszystkie najsmaczniejszego! ?

Co nas bardzo cieszy, kasę w znakomitej większości chcecie wydać na przyjemności. Koncerty, imprezy, wypady za miasto, a Łukasz z Warszawy „bez wahania za złapaną stówkę wyprawi wreszcie parapetówkę

Mamy pierwszych zwycięzców w konkursie KASOBRANIE! >>

Myślicie też o najbliższych i dość wysoko plasuje się zabranie ukochanego lub ukochanej na kolację, do kina albo do teatru. Stówka pójdzie też na rodzinny wypad do Aquaparku a Emilia z Grudziądza dołoży ją „do budżetu na remont pokoiku dla dziecka”. Za to Sabina z Rumii całą kasę wyda „na waciki”! ?

A ty na co byś wydał 100zł? Napisz nam w odpowiedzi konkursowej i pamiętaj, że wysłanie SMS-a z odpowiedzią kosztuje cię dokładnie tyle co wysłanie wiadomości do znajomego - żadnych ukrytych kosztów!

Jak wygrać kasę i wakacje na Madagaskarze w 4FUNie?

1. Włączcie w TV Waszą ulubioną 4FUNową stację (nieważne którą, ponieważ konkurs dotyczy wszystkich kanałów! - 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN GOLD),

2. Podczas trwania teledysku zobaczycie monetę, na której będą pojawiać się kody zgłoszeniowe,

3. Kod, który złapaliście należy wysłać SMS-em (koszt operatora) na numer podany na ekranie,

4. W odpowiedzi otrzymacie pytanie konkursowe!

WYGRAJ KASĘ W 4FUNie!>>>

Uwaga, kody na antenie się zmieniają, więc bądźcie czujni i oglądajcie nas przez cały dzień! POWODZENIA!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama