News

Katarzyna Cichopek pierwszy raz komentuje rozstanie z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek pierwszy raz komentuje rozstanie z Marcinem Hakielem

fot. Instagram.com/katarzynacichopek

Wciąż nie milkną echa rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Przypomnijmy, że aktorka i tancerz podjęli decyzję o zakończeniu związku po 17 latach. Niedawno gwiazda serialu M jak miłość przerwała milczenie w sprawie rozpadu małżeństwa.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – rozwód szybko dobiegnie końca? >> 

Katarzyna Cichopek pierwszy raz o rozstaniu z Marcinem Hakielem

Prezenterka zdradziła jak z rozstaniem radzą sobie dzieci – 13-letni Adam i 9-letnia Helena.

Dzieciaki są nad wyraz dojrzałe emocjonalnie. Też staraliśmy się to przeprowadzić w taki sposób, żeby jak najbardziej zminimalizować ich przykre emocje. Mają miłość z dwóch stron, z obu stron. Jestem wdzięczna Marcinowi za to co dla nich robi, a robi dużo miłych rzeczy. Ja też staram się ze swojej strony dać całą siebie – wsparcie, bezpieczeństwo. Chronię ich jak najbardziej umiem przed tym całym teraz zainteresowaniem, które w obecnej sytuacji akurat im jest najmniej potrzebne. I tak musimy to przetrwać. To jest trudny egzamin dla całej naszej rodziny, ale wierzę głęboko w to, że go zdamy, bo te wszystkie lata miłości i bezpieczeństwa, zaangażowania w dzieci teraz procentują – powiedziała Katarzyna Cichopek reporterce Jastrząb Post.

Katarzyna Cichopek oraz jej dzieci mogą liczyć na wsparcie rodziny.

(…) I muszę też powiedzieć, że dzieci też są wsparciem dla mnie. Oni mnie przytulają i cały czas mówią: „Mama uśmiechaj się, będzie cudownie i w ogóle do przodu” – dodała 39-latka.

Marcin Hakiel szczerze o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. 'Okazało się, że ta wolność ma imię' >> 

Katarzyna Cichopek wspomniała też o tym, co łączy ją z byłym mężem: 

Nie mamy relacji. Nas związek się zakończył. Oczywiście mamy dzieci, zawsze będziemy wspólnie je wychowywać i kontaktujemy się w sprawach dzieci.

Odnosząc się do aktywności Marcina Hakiela w mediach, powiedziała:

To jest jego życie, jego prawo. (…) Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Marcin Hakiel zdradził Katarzynę Cichopek? Odpowiedział >> 

Katarzyna Cichopek o relacjach z Maciejem Kurzajewskim

Od dłuższego czasu nie brakuje spekulacji na temat relacji jakie łączą Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić 'Pytanie na śniadanie' i kolejne projekty, które przed nami – zapewniła celebrytka.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.